Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Altán 05, projekt


Projekt Altán 05 - foto

Základní parametry projektu

zastavěná plocha29,6 m²
obestavěný prostor107,2 m³
užitková plocha přízemí25,7 m²
výška hřebene střechy3,7 m
sklon střechy22°

Altán 05 můžeme považovat za zahradní domek, který nabízí možnosti odpočinku a relaxace (sauna, sprcha), ale je vhodný i pro pořádání společenských akcí (kuchyňský kout, sklad, krb s grilem a posezení pro osm hostů). Tento altán je ideální u místit k venkovnímu bazénu, kdy v kombinaci se saunou bude výborně sloužit i k aktivnímu odpočinku.
V orientační ceně altánu není započítáno vybavení kuchyně, WC, sprcha, sauna a krb. Volba konkrétního typu vybavení je ponechána na investorovi. Více informací o ceně viz. popis orientační ceny altánů.

Vojtěch Carda
samostatný projektant projektu Altán 05
Telefon: 236 160 333


Pokud chcete poradit s vhodnými úpravami projektu nebo k němu máte jakýkoliv dotaz, zeptejte se nás a my Vám odpovíme! Stačí vyplnit jednoduchý formulář.


Ověření

Osobní údaje objednatele (popř. osob jednajících za objednatele) poskytnuté objednatelem při uzavření smlouvy nebo zaslání objednávky budou poskytovatelem zpracovávány pro účel uzavření a plnění smlouvy a pro účel oprávněných zájmů správce, a to po dobu trvání smluvního vztahu a po jeho ukončení po dobu do úplného splnění všech práv a povinností z tohoto smluvního vztahu vzniklých. Správcem osobních údajů je G SERVIS CZ, s.r.o., se sídlem Tiskařská 10/257, 108 00 Praha 10, IČ: 26226367, osobní údaje nebudou bez souhlasu objednatele (popř. subjektů údajů) poskytovány jiným správcům.