Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Altán 09, projekt


Projekt Altán 09 - foto

Základní parametry projektu

zastavěná plocha31,1 m²
obestavěný prostor97,6 m³
užitková plocha přízemí28,2 m²
výška hřebene střechy3,2 m
sklon střechy

Altán 09 se vzhledem ke svému atraktivnímu modernímu vzhledu hodí spíše k modernějšímu typu rodinného domu. Vnitřní vybavení počítá s kuchyňským koutem, krbem s grilem a velkým posezením, díky tomu je ideální pro pořádání společenských akcí. Počítá se zde i se sprchovým koutem a proto je také vhodný jako doplněk k venkovnímu bazénu.
V orientační ceně altánu není započítáno vybavení sprchového koutu, kuchyně ani krb s grilem. Volba konkrétního typu vybavení je ponechána na investorovi. Více informací o ceně viz. popis orientační ceny altánů

Vojtěch Carda
samostatný projektant projektu Altán 09
Telefon: 236 160 333


Pokud chcete poradit s vhodnými úpravami projektu nebo k němu máte jakýkoliv dotaz, zeptejte se nás a my Vám odpovíme! Stačí vyplnit jednoduchý formulář.


Ověření

Osobní údaje objednatele (popř. osob jednajících za objednatele) poskytnuté objednatelem při uzavření smlouvy nebo zaslání objednávky budou poskytovatelem zpracovávány pro účel uzavření a plnění smlouvy a pro účel oprávněných zájmů správce, a to po dobu trvání smluvního vztahu a po jeho ukončení po dobu do úplného splnění všech práv a povinností z tohoto smluvního vztahu vzniklých. Správcem osobních údajů je G SERVIS CZ, s.r.o., se sídlem Tiskařská 10/257, 108 00 Praha 10, IČ: 26226367, osobní údaje nebudou bez souhlasu objednatele (popř. subjektů údajů) poskytovány jiným správcům.