Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Altán 14, projekt


Projekt Altán 14 - foto

Základní parametry projektu

zastavěná plocha32,0 m²
obestavěný prostor118,4 m³
užitková plocha přízemí26,8 m²
výška hřebene střechy3,48 m
sklon střechy22°

Altán 14 lze považovat za zahradní domek, který nabízí možnosti odpočinku, ale je vhodný i pro pořádání společenských akcí (krb s grilem, posezení pro osm hostů, WC a sklad). Tento altán je ideální umístit k venkovnímu bazénu.
V orientační ceně altánu není započítáno WC a krb. Volba konkrétního typu vybavení je ponechána na investorovi. Více informací o ceně viz. popis orientační ceny altánů.

Vojtěch Carda
samostatný projektant projektu Altán 14
Telefon: 236 160 333


Pokud chcete poradit s vhodnými úpravami projektu nebo k němu máte jakýkoliv dotaz, zeptejte se nás a my Vám odpovíme! Stačí vyplnit jednoduchý formulář.


Ověření

Osobní údaje objednatele (popř. osob jednajících za objednatele) poskytnuté objednatelem při uzavření smlouvy nebo zaslání objednávky budou poskytovatelem zpracovávány pro účel uzavření a plnění smlouvy a pro účel oprávněných zájmů správce, a to po dobu trvání smluvního vztahu a po jeho ukončení po dobu do úplného splnění všech práv a povinností z tohoto smluvního vztahu vzniklých. Správcem osobních údajů je G SERVIS CZ, s.r.o., se sídlem Tiskařská 10/257, 108 00 Praha 10, IČ: 26226367, osobní údaje nebudou bez souhlasu objednatele (popř. subjektů údajů) poskytovány jiným správcům.