Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Garáž 2G 4, projekt


Projekt Garáž 2G 4 - foto

Základní parametry projektu

zastavěná plocha47,12 m²
obestavěný prostor195,4 m³
užitková plocha přízemí39,5 m²
výška hřebene střechy4,65 m
sklon střechy30°

2G4 je samostatně stojící garáž, která je určena pro parkování jednoho osobního vozidla a zároveň může sloužit například jako zahradní domek nebo jako dílna. Vzhledem ke své architektuře je ji možné postavit vedle tradičních domů se šikmou střechou a štítem z boční strany.

Ing. Michal Vodička
samostatný projektant projektu Garáž 2G 4
Telefon: 236 160 333


Pokud chcete poradit s vhodnými úpravami projektu nebo k němu máte jakýkoliv dotaz, zeptejte se nás a my Vám odpovíme! Stačí vyplnit jednoduchý formulář.


Ověření

Osobní údaje objednatele (popř. osob jednajících za objednatele) poskytnuté objednatelem při uzavření smlouvy nebo zaslání objednávky budou poskytovatelem zpracovávány pro účel uzavření a plnění smlouvy a pro účel oprávněných zájmů správce, a to po dobu trvání smluvního vztahu a po jeho ukončení po dobu do úplného splnění všech práv a povinností z tohoto smluvního vztahu vzniklých. Správcem osobních údajů je G SERVIS CZ, s.r.o., se sídlem Tiskařská 10/257, 108 00 Praha 10, IČ: 26226367, osobní údaje nebudou bez souhlasu objednatele (popř. subjektů údajů) poskytovány jiným správcům.