Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Dvougaráž 2G 8, projekt


Projekt Dvougaráž 2G  8 - foto

Základní parametry projektu

zastavěná plocha73,1 m²
obestavěný prostor320,0 m³
užitková plocha přízemí63,8 m²
výška hřebene střechy4,57 m
sklon střechy25°

2G8 je samostatně stojící garáž, která je určena pro parkování dvou osobních vozidel a zároveň může sloužit například jako zahradní domek nebo jako dílna. Vzhledem ke své architektuře je ji možné postavit vedle moderních domů se šikmou střechou a štítem z boční strany.

Ing. Michal Vodička
samostatný projektant projektu Dvougaráž 2G 8
Telefon: 236 160 333


Pokud chcete poradit s vhodnými úpravami projektu nebo k němu máte jakýkoliv dotaz, zeptejte se nás a my Vám odpovíme! Stačí vyplnit jednoduchý formulář.


Ověření

Osobní údaje objednatele (popř. osob jednajících za objednatele) poskytnuté objednatelem při uzavření smlouvy nebo zaslání objednávky budou poskytovatelem zpracovávány pro účel uzavření a plnění smlouvy a pro účel oprávněných zájmů správce, a to po dobu trvání smluvního vztahu a po jeho ukončení po dobu do úplného splnění všech práv a povinností z tohoto smluvního vztahu vzniklých. Správcem osobních údajů je G SERVIS CZ, s.r.o., se sídlem Tiskařská 10/257, 108 00 Praha 10, IČ: 26226367, osobní údaje nebudou bez souhlasu objednatele (popř. subjektů údajů) poskytovány jiným správcům.