Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Není důvod chodit jinam, protože vše najdete u nás!


Projekty pro Váš nový domov
Jednoduchá a příjemná cesta k Vašemu domovu...

Rozhodli jste se začít stavět a svůj záměr podtrhli koupí pozemku? Nabízíme Vám jednoduše vše, co potřebujete pro Váš nový domov. Nyní již nemáte důvod chodit jinam. Postačí nám základní informace k Vašemu pozemku a Vaše představy o budoucím bydlení. Rádi Vám pomůžeme s výběrem či úpravou typového projektu rodinného domu, který doručíme do 10 dnů od objednání.

Projektant ve spolupráci s architektem Vám po konzultaci s Vámi vyberou vhodné typy objektů na pozemek. Potřebujete Váš dům oplotit, toužíte po bazénu, jezírku nebo altánu? U nás máte rozhodně z čeho vybírat. Nechcete ztrácet čas vyřizováním stavebního povolení? Pak Vám připravíme všechny nezbytné části plnohodnotné dokumentace (projekt architektury a statiky, průkaz ENB, osazení domu na pozemek atd.), která poslouží pro realizaci stavby, a rádi Vám vyřídíme také samotné stavební povolení.

1. Nabídka pozemků

Základem pro každou stavbu domu je jistě mít vhodný stavební pozemek. Na našich webových stránkách si můžete vybrat z nabídky stavebních pozemků spolupracujících realitních kanceláří. V případě, že jste nenašli ten „pravý“ pozemek poptejte nás, zkusíme pro Vás ve spolupráci s našimi partnery zajímavý pozemek pro Váš budoucí domov najít.

2. Výběr rodinného domu

Máte-li již pozemek a znáte jeho vlastnosti jako jsou rozměry, svažitost, orientace ke světovým stranám a regulativa pro výstavbu vybírejte z naší nabídky 1100 projektových řešení rodinných domů nebo si u nás nechte zpracovat projekt individuální. Pro pomoc při prvních úvahách využijte naše bezplatné konzultace.

3. Projekt rodinného domu

Naše projektová dokumentace slouží nejen pro stavební řízení, ale lze ji použít i pro vlastní realizaci stavby. Projekt je dodáván v 5 vyhotoveních, z nichž každý obsahuje propracovaný projekt architektury, statiky a detailně zpracované potřebné projekty všech řemesel.

4. Úpravy projektu domu

Nemějte obavy z výběru domu dle typového projektu. Naší specialitou jsou úpravy projektů podle Vašich představ. Vyberte si dům a všechny Vaše individuální přání a požadavky zapracujeme do projektové dokumentace za cenu již od 900 Kč.

5. Projekt osazení domu

Projekt domu musí být ještě před podáním žádosti o stavební povolení na stavební úřad dopracován o Projekt osazení domu na pozemek, který řeší kromě umístění rodinného domu také napojení na inženýrské sítě a komunikaci a zásady organizace výstavby na Vašem pozemku.

6. Nabídka projektů pro pozemek

V souvislosti s vybraným domem Vám při jeho osazení dodáme projekty k využití Vašeho pozemku, do kterého zakomponujeme místo pro stání Vašeho vozu (nebo garáž), nabídneme příjemné posezení ve vhodném altánu napojeném i na bazén nebo jezírko. popř. dodáme i projekt žumpy.

7. Oplocení pozemku

Oplocení domu již není vnímáno pouze jako opatření k chránění vlastního soukromí, ale podtrhuje i celkový vjem domu. Pro usnadnění představ a vlastní realizaci Vám nabízíme zpracování projektu oplocení. Zvolte si typ plotového pole, zadejte Vaše požadavky (branka, brána, zvonek…) a my Vám dodáme podrobný prováděcí projekt.

8. Návrh a osazení zahrady

Pro kompletní řešení Vašeho budoucího bydlení, úsporu času a možné eliminování budoucích vícenákladů, řešíme Váš pozemek při zpracování projektu osazení jako celek. Spolupráce Vás, zahradního architekta a projektanta řešícího Projekt osazení domu by měla být samozřejmostí pro koncepční řešení Vašeho domova.

9. Zajištění stavebního povolení

Jedním z nejočekávanějších kroků stavby domu je jistě první den jejího zahájení. Proto, abyste tak mohli učinit, je nutné projít si legislativní cestu stavebního řízení. Chceme Vám tento krok usnadnit a nabízíme kompletní vybavení stavebního povolení za Vás.

10. Zpracování vizualizací

Máte pozemek, projekt a již byste nejradši viděli dům postavený na Vašem pozemku nebo min. řešili barvu fasády, oken a dlažby kolem domu. Do konečné konkrétní podoby Vás čeká ještě řada rozhodnutí. Nabízíme Vám zpracování fotorealistických vizualizací domu na Vašem pozemku, jeho úpravy včetně barevnosti, interiéru i kompletně celé zahrady.


Zeptejte se