Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Aktual, rodinný dům


Projekt rodinného domu Aktual - foto

Základní parametry domu

dispozice5+1
zastavěná plocha97,5 m²
obestavěný prostor627,0 m³
celková užitková plocha147,6 m²
užitková plocha přízemí76,5 m²
užitková plocha podkroví71,1 m²
výška hřebene střechy8,04 m
sklon střechy40°
orientace hl. vstupuS,SV

Konstrukční systém

Projekt rodinného domu Aktual je založen na konstrukčním systému Porotherm.

Aktual je dům střední velikostní kategorie vhodný pro rovinatý, popř. mírně svažitý pozemek, vhodný do dvoupodlažní okolní zástavby. Místnost v přízemí může sloužit jako pracovna nebo pokoj pro hosty, noční část domu je osazena do podkroví.

Doporučené úpravy: projekt v zrcadlovém obraze, na boku možnost přístavby garáže se skladem zahradního nábytku, terasu je možno nahradit zimní zahradou, dům je možno podsklepit

Ing. Jaroslav Václavek
samostatný projektant rodinného domu Aktual
Telefon: 236 160 333


Pokud chcete poradit s vhodnými úpravami domu nebo k němu máte jakýkoliv dotaz, zeptejte se nás a my Vám odpovíme! Stačí vyplnit jednoduchý formulář.


Ověření

Osobní údaje objednatele (popř. osob jednajících za objednatele) poskytnuté objednatelem při uzavření smlouvy nebo zaslání objednávky budou poskytovatelem zpracovávány pro účel uzavření a plnění smlouvy a pro účel oprávněných zájmů správce, a to po dobu trvání smluvního vztahu a po jeho ukončení po dobu do úplného splnění všech práv a povinností z tohoto smluvního vztahu vzniklých. Správcem osobních údajů je G SERVIS CZ, s.r.o., se sídlem Tiskařská 10/257, 108 00 Praha 10, IČ: 26226367, osobní údaje nebudou bez souhlasu objednatele (popř. subjektů údajů) poskytovány jiným správcům.