Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Alegro A, bungalov


Projekt bungalovu Alegro A - foto

Základní parametry bungalovu

dispozice3+1
zastavěná plocha116,9 m²
obestavěný prostor537,0 m³
celková užitková plocha89,7 m²
užitková plocha přízemí89,7 m²
výška hřebene střechy4,6 m
sklon střechy25°
orientace hl. vstupuJ,JZ

Ceny projektů a realizace

cena stavby svépomocí1 707 600 Kč
cena stavby “Na klíč”informace
měs. splátka hypotéky8 399 Kč
  
cena projektuna dotaz

Konstrukční systém

Projekt bungalovu Alegro A je založen na konstrukčním systému Porotherm.

Alegro se svým zajímavým T-půdorysem dělí dům nejen na denní a noční klidovou část, ale je zde také příjemně odděleno spaní dětí a rodičů. Dům je moderní z exteriéru, ale také v interiéru. Obývací pokoj propojený s jídelnou a kuchyní bude díky prosklené rohové části opravdové srdce celého domu s přímou návazností na zahradu. Netradiční horní osvětlení denním světlem dodá prostoru pro přípravu a konzumaci jídla příjemnou atmosféru. Tento dům lze po menších úpravách využívat také jako bezbariérový. Nabízí skvělé bydlení pro 3-4 člennou rodinu.

Ing. Pavel Zezula
samostatný projektant bungalovu Alegro A
Telefon: 236 160 333


Pokud chcete poradit s vhodnými úpravami bungalovu nebo k němu máte jakýkoliv dotaz, zeptejte se nás a my Vám odpovíme! Stačí vyplnit jednoduchý formulář.


Ověření

Osobní údaje objednatele (popř. osob jednajících za objednatele) poskytnuté objednatelem při uzavření smlouvy nebo zaslání objednávky budou poskytovatelem zpracovávány pro účel uzavření a plnění smlouvy a pro účel oprávněných zájmů správce, a to po dobu trvání smluvního vztahu a po jeho ukončení po dobu do úplného splnění všech práv a povinností z tohoto smluvního vztahu vzniklých. Správcem osobních údajů je G SERVIS CZ, s.r.o., se sídlem Tiskařská 10/257, 108 00 Praha 10, IČ: 26226367, osobní údaje nebudou bez souhlasu objednatele (popř. subjektů údajů) poskytovány jiným správcům.