Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Alfa 2, rodinný dům


Projekt rodinného domu Alfa 2 - foto

Základní parametry domu

dispozice5+1
zastavěná plocha106,8 m²
obestavěný prostor675,0 m³
celková užitková plocha157,7 m²
užitková plocha přízemí83,7 m²
užitková plocha podkroví74,0 m²
výška hřebene střechy7,7 m
sklon střechy40°
orientace hl. vstupuV,JV,J

Konstrukční systém

Projekt rodinného domu Alfa 2 je založen na konstrukčním systému YTONG.

Alfa 2 je dům střední velikostní kategorie vhodný pro rovinatý, popř. mírně svažitý pozemek, vhodný do dvoupodlažní okolní zástavby. Místnost v přízemí může sloužit jako pracovna nebo pokoj pro hosty, noční část domu je osazena do podkroví. Doporučené úpravy: projekt v zrcadlovém obraze, u užších pozemků lze dům řešit bez garáže, dům je možno podsklepit.

Ing. Ota Štork
samostatný projektant rodinného domu Alfa 2
Telefon: 236 160 333


Pokud chcete poradit s vhodnými úpravami domu nebo k němu máte jakýkoliv dotaz, zeptejte se nás a my Vám odpovíme! Stačí vyplnit jednoduchý formulář.


Ověření

Osobní údaje objednatele (popř. osob jednajících za objednatele) poskytnuté objednatelem při uzavření smlouvy nebo zaslání objednávky budou poskytovatelem zpracovávány pro účel uzavření a plnění smlouvy a pro účel oprávněných zájmů správce, a to po dobu trvání smluvního vztahu a po jeho ukončení po dobu do úplného splnění všech práv a povinností z tohoto smluvního vztahu vzniklých. Správcem osobních údajů je G SERVIS CZ, s.r.o., se sídlem Tiskařská 10/257, 108 00 Praha 10, IČ: 26226367, osobní údaje nebudou bez souhlasu objednatele (popř. subjektů údajů) poskytovány jiným správcům.