Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Rostoucí dům AP, rodinný dům


Projekt rodinného domu Rostoucí dům AP - foto

Základní parametry domu

dispozice3+1
zastavěná plocha77,2 m²
obestavěný prostor436,7 m³
celková užitková plocha90,9 m²
užitková plocha přízemí55,3 m²
užitková plocha podkroví35,6 m²
výška hřebene střechy6,6 m
orientace hl. vstupuS,SV

Ceny projektů a realizace

cena stavby svépomocí1 389 000 Kč
cena stavby “Na klíč”informace
měs. splátka hypotéky6 832 Kč
  
cena projektuna dotaz

Konstrukční systém

Projekt rodinného domu Rostoucí dům AP je založen na konstrukčním systému Porotherm.

Rostoucí dům AP je dům menší velikostní kategorie a je určen pro etapovou výstavbu. Dům je vhodný pro rovinatý, popřípadě mírně svažitý pozemek. Stavebníkům poskytuje dostatek komfortu již v 1.etapě, následuje nenáročná a rychlá realizace 2.etapy s min. zásahy do 1.části. Dům je moderního vzhledu, vhodný jako samostatně stojící do obdobné zástavby nebo jako dvojdům, případně jako řadová zástavba.
Doporučené úpravy: projekt v zrcadlovém obraze, částečné nebo úplné podsklepení domu, při malé hloubce pozemku suché stání vozidla možno řešit na některé z bočních stran domu.

Ondřej Nesnídal
samostatný projektant rodinného domu Rostoucí dům AP
Telefon: 236 160 333


Pokud chcete poradit s vhodnými úpravami domu nebo k němu máte jakýkoliv dotaz, zeptejte se nás a my Vám odpovíme! Stačí vyplnit jednoduchý formulář.


Ověření

Osobní údaje objednatele (popř. osob jednajících za objednatele) poskytnuté objednatelem při uzavření smlouvy nebo zaslání objednávky budou poskytovatelem zpracovávány pro účel uzavření a plnění smlouvy a pro účel oprávněných zájmů správce, a to po dobu trvání smluvního vztahu a po jeho ukončení po dobu do úplného splnění všech práv a povinností z tohoto smluvního vztahu vzniklých. Správcem osobních údajů je G SERVIS CZ, s.r.o., se sídlem Tiskařská 10/257, 108 00 Praha 10, IČ: 26226367, osobní údaje nebudou bez souhlasu objednatele (popř. subjektů údajů) poskytovány jiným správcům.