Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Rostoucí dům AP, rodinný dům


Projekt rodinného domu Rostoucí dům AP - foto

Základní parametry domu

dispozice3+1
zastavěná plocha77,2 m²
obestavěný prostor436,7 m³
celková užitková plocha90,9 m²
užitková plocha přízemí55,3 m²
užitková plocha podkroví35,6 m²
výška hřebene střechy6,6 m
orientace hl. vstupuS,SV

Konstrukční systém

Projekt rodinného domu Rostoucí dům AP je založen na konstrukčním systému Porotherm.

Rostoucí dům AP je dům menší velikostní kategorie a je určen pro etapovou výstavbu. Dům je vhodný pro rovinatý, popřípadě mírně svažitý pozemek. Stavebníkům poskytuje dostatek komfortu již v 1.etapě, následuje nenáročná a rychlá realizace 2.etapy s min. zásahy do 1.části. Dům je moderního vzhledu, vhodný jako samostatně stojící do obdobné zástavby nebo jako dvojdům, případně jako řadová zástavba.
Doporučené úpravy: projekt v zrcadlovém obraze, částečné nebo úplné podsklepení domu, při malé hloubce pozemku suché stání vozidla možno řešit na některé z bočních stran domu.

Ondřej Nesnídal
samostatný projektant rodinného domu Rostoucí dům AP
Telefon: 236 160 333


Pokud chcete poradit s vhodnými úpravami domu nebo k němu máte jakýkoliv dotaz, zeptejte se nás a my Vám odpovíme! Stačí vyplnit jednoduchý formulář.


Ověření

Osobní údaje objednatele (popř. osob jednajících za objednatele) poskytnuté objednatelem při uzavření smlouvy nebo zaslání objednávky budou poskytovatelem zpracovávány pro účel uzavření a plnění smlouvy a pro účel oprávněných zájmů správce, a to po dobu trvání smluvního vztahu a po jeho ukončení po dobu do úplného splnění všech práv a povinností z tohoto smluvního vztahu vzniklých. Správcem osobních údajů je G SERVIS CZ, s.r.o., se sídlem Tiskařská 10/257, 108 00 Praha 10, IČ: 26226367, osobní údaje nebudou bez souhlasu objednatele (popř. subjektů údajů) poskytovány jiným správcům.