Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Arosa, bungalov


Projekt bungalovu Arosa - foto

Základní parametry bungalovu

dispozice4+1
zastavěná plocha104,0 m²
obestavěný prostor448,34 m³
celková užitková plocha79,9 m²
užitková plocha přízemí79,9 m²
výška hřebene střechy4,84 m
sklon střechy20°
orientace hl. vstupuS,SV,V

Konstrukční systém

Projekt bungalovu Arosa je založen na konstrukčním systému YTONG.

Arosa je tradičně vypadající dům s takřka obdélníkovým půdorysem, který na přibližně 100m2 překvapí navrženou dispozicí 4+1. Dům je zastřešen valbovou střechou a je vhodný jak pro začínající rodinu, tak i pro seniory, kteří ve svém domě rádi přivítají celou rodinu. Dům lze rozdělit na denní a noční část. Z obývacího pokoje je výstup na terasu.

Ondřej Nesnídal
samostatný projektant bungalovu Arosa
Telefon: 236 160 333


Pokud chcete poradit s vhodnými úpravami bungalovu nebo k němu máte jakýkoliv dotaz, zeptejte se nás a my Vám odpovíme! Stačí vyplnit jednoduchý formulář.


Ověření

Osobní údaje objednatele (popř. osob jednajících za objednatele) poskytnuté objednatelem při uzavření smlouvy nebo zaslání objednávky budou poskytovatelem zpracovávány pro účel uzavření a plnění smlouvy a pro účel oprávněných zájmů správce, a to po dobu trvání smluvního vztahu a po jeho ukončení po dobu do úplného splnění všech práv a povinností z tohoto smluvního vztahu vzniklých. Správcem osobních údajů je G SERVIS CZ, s.r.o., se sídlem Tiskařská 10/257, 108 00 Praha 10, IČ: 26226367, osobní údaje nebudou bez souhlasu objednatele (popř. subjektů údajů) poskytovány jiným správcům.