Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Aspen, bungalov


Projekt bungalovu Aspen - foto

Základní parametry bungalovu

dispozice4+1
zastavěná plocha239,9 m²
obestavěný prostor958,0 m³
celková užitková plocha188,3 m²
užitková plocha přízemí188,3 m²
výška hřebene střechy3,7 m
orientace hl. vstupuS,SV,V

Konstrukční systém

Projekt bungalovu Aspen je založen na konstrukčním systému YTONG.

ASPEN je moderní typ bungalovu s plochou střechou. Dynamiku domu dodává jeho rozdělení do dvou úrovní. Fasáda domu je citlivě rozčleněna francouzskými okny a dvěma odstíny omítky. Charakteristickým architektonickým prvkem je poté robustní komín pro vnější a vnitřní krb. Dispozice domu uspokojí nároky 4 členné rodiny na komfortní bydlení. Interiér je rozdělen na denní část s obývacím pokojem spojeným s velkou kuchyní a klidovou část se třemi ložnicemi, přičemž je každá ložnice vybavena prostornou šatnou. Nespornou výhodou domu je garáž pro dva osobní automobily a technické zázemí umístěné v její zadní části.

Vojtěch Carda
samostatný projektant bungalovu Aspen
Telefon: 236 160 333


Pokud chcete poradit s vhodnými úpravami bungalovu nebo k němu máte jakýkoliv dotaz, zeptejte se nás a my Vám odpovíme! Stačí vyplnit jednoduchý formulář.


Ověření

Osobní údaje objednatele (popř. osob jednajících za objednatele) poskytnuté objednatelem při uzavření smlouvy nebo zaslání objednávky budou poskytovatelem zpracovávány pro účel uzavření a plnění smlouvy a pro účel oprávněných zájmů správce, a to po dobu trvání smluvního vztahu a po jeho ukončení po dobu do úplného splnění všech práv a povinností z tohoto smluvního vztahu vzniklých. Správcem osobních údajů je G SERVIS CZ, s.r.o., se sídlem Tiskařská 10/257, 108 00 Praha 10, IČ: 26226367, osobní údaje nebudou bez souhlasu objednatele (popř. subjektů údajů) poskytovány jiným správcům.