Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Atomik, rodinný dům


Projekt rodinného domu Atomik - foto

Základní parametry domu

dispozice4+1
zastavěná plocha82,8 m²
obestavěný prostor550,1 m³
celková užitková plocha125,1 m²
užitková plocha přízemí64,5 m²
užitková plocha podkroví60,6 m²
výška hřebene střechy6,36 m
sklon střechy16°
orientace hl. vstupuS,SV,V

Konstrukční systém

Projekt rodinného domu Atomik je založen na konstrukčním systému Porotherm.

Atomik je dům menší velikostní kategorie, vhodný do dvoupodlažní okolní zástavby, je vhodný pro rovinatý popř. mírně svažitý pozemek. Moderní architektonické řešení.

Doporučené úpravy: projekt v zrcadlovém obraze, parkování vozidla je možno řešit suchým stáním - pergolou situovanou na boční stěně domu, dům je možno podsklepit.

Ing. Michal Vodička
samostatný projektant rodinného domu Atomik
Telefon: 236 160 333


Pokud chcete poradit s vhodnými úpravami domu nebo k němu máte jakýkoliv dotaz, zeptejte se nás a my Vám odpovíme! Stačí vyplnit jednoduchý formulář.


Ověření

Osobní údaje objednatele (popř. osob jednajících za objednatele) poskytnuté objednatelem při uzavření smlouvy nebo zaslání objednávky budou poskytovatelem zpracovávány pro účel uzavření a plnění smlouvy a pro účel oprávněných zájmů správce, a to po dobu trvání smluvního vztahu a po jeho ukončení po dobu do úplného splnění všech práv a povinností z tohoto smluvního vztahu vzniklých. Správcem osobních údajů je G SERVIS CZ, s.r.o., se sídlem Tiskařská 10/257, 108 00 Praha 10, IČ: 26226367, osobní údaje nebudou bez souhlasu objednatele (popř. subjektů údajů) poskytovány jiným správcům.