Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Bahamy, bungalov


Projekt bungalovu Bahamy - foto

Základní parametry bungalovu

dispozice3+1
zastavěná plocha121,52 m²
obestavěný prostor582,0 m³
celková užitková plocha88,6 m²
užitková plocha přízemí88,6 m²
výška hřebene střechy5,22 m
sklon střechy25°
orientace hl. vstupuJV,J,JZ

Konstrukční systém

Projekt bungalovu Bahamy je založen na konstrukčním systému YTONG.

Bahamy je dům menší velikostní kategorie vhodný do nízké okolní zástavby, je vhodný pro rovinatý popřípadě mírně svažitý terén. Jednoduchá dispozice a propojení místností opticky zvětšuje obytný prostor rodinného domu, neobytné podkroví slouží jako úložný prostor. Jednoduchá konstrukce zaručuje rychlou a finančně nenáročnou výstavbu.

Doporučené úpravy: projekt v zrcadlovém obraze, přístavba garáže se skladem zahradního nábytku s prodloužením střechy, jídelní stůl možno přemístit do obývacího pokoje, v prostoru haly následně umístit šatnu s přístupem z haly.

Ing. Jaroslav Václavek
samostatný projektant bungalovu Bahamy
Telefon: 236 160 333


Pokud chcete poradit s vhodnými úpravami bungalovu nebo k němu máte jakýkoliv dotaz, zeptejte se nás a my Vám odpovíme! Stačí vyplnit jednoduchý formulář.


Ověření

Osobní údaje objednatele (popř. osob jednajících za objednatele) poskytnuté objednatelem při uzavření smlouvy nebo zaslání objednávky budou poskytovatelem zpracovávány pro účel uzavření a plnění smlouvy a pro účel oprávněných zájmů správce, a to po dobu trvání smluvního vztahu a po jeho ukončení po dobu do úplného splnění všech práv a povinností z tohoto smluvního vztahu vzniklých. Správcem osobních údajů je G SERVIS CZ, s.r.o., se sídlem Tiskařská 10/257, 108 00 Praha 10, IČ: 26226367, osobní údaje nebudou bez souhlasu objednatele (popř. subjektů údajů) poskytovány jiným správcům.