Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Basanti 4S Plus, bungalov


Projekt bungalovu Basanti 4S Plus - foto

Základní parametry bungalovu

dispozice4+1
zastavěná plocha184,6 m²
obestavěný prostor841,1 m³
celková užitková plocha141,8 m²
užitková plocha přízemí141,8 m²
výška hřebene střechy4,9 m
sklon střechy20°
orientace hl. vstupuS,S,SV,SZ

Konstrukční systém

Projekt bungalovu Basanti 4S Plus je založen na konstrukčním systému Porotherm.

BASANTI 4S PLUS je alternativou k domu BASANTI 4J PLUS. Hlavní prosklené plochy domu jsou orientovány na opačnou stranu, než je vstup. V předprostoru francouzských oken dětských pokojů a bočního výstupu z hlavního obytného prostoru je vytvořeno terasové atrium. U tohoto domu jsou všechny 3 ložnice a jejich příslušenství situovány v samostatném křídle, které je tedy soukromou částí domu.

Vojtěch Carda
samostatný projektant bungalovu Basanti 4S Plus
Telefon: 236 160 333


Pokud chcete poradit s vhodnými úpravami bungalovu nebo k němu máte jakýkoliv dotaz, zeptejte se nás a my Vám odpovíme! Stačí vyplnit jednoduchý formulář.


Ověření

Osobní údaje objednatele (popř. osob jednajících za objednatele) poskytnuté objednatelem při uzavření smlouvy nebo zaslání objednávky budou poskytovatelem zpracovávány pro účel uzavření a plnění smlouvy a pro účel oprávněných zájmů správce, a to po dobu trvání smluvního vztahu a po jeho ukončení po dobu do úplného splnění všech práv a povinností z tohoto smluvního vztahu vzniklých. Správcem osobních údajů je G SERVIS CZ, s.r.o., se sídlem Tiskařská 10/257, 108 00 Praha 10, IČ: 26226367, osobní údaje nebudou bez souhlasu objednatele (popř. subjektů údajů) poskytovány jiným správcům.