Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Beta, bungalov


Projekt bungalovu Beta - foto

Základní parametry bungalovu

dispozice3+1
zastavěná plocha198,5 m²
obestavěný prostor1 103,8 m³
celková užitková plocha241,9 m²
užitková plocha přízemí156,1 m²
užitková plocha podkroví85,8 m²
výška hřebene střechy7,59 m
sklon střechy30°
orientace hl. vstupuS,SV,V

Konstrukční systém

Projekt bungalovu Beta je založen na konstrukčním systému Porotherm.

Beta je dům větší velikostní kategorie, vhodný pro rovinatý, popř. mírně svažitý pozemek, je vhodný do dvoupodlažní okolní zástavby.

Doporučené úpravy: projekt v zrcadlovém obraze, realizace domu bez garáže, realizace domu bez půdní vestavby, realizace domu se zimní zahradou se vstupem z obývacího pokoje, ateliér v podkroví je možno členit dle individuálních požadavků stavebníka, osvětlení podkroví řešit střešními okny dle skutečného využití podkroví.

Vojtěch Carda
samostatný projektant bungalovu Beta
Telefon: 236 160 333


Pokud chcete poradit s vhodnými úpravami bungalovu nebo k němu máte jakýkoliv dotaz, zeptejte se nás a my Vám odpovíme! Stačí vyplnit jednoduchý formulář.


Ověření

Osobní údaje objednatele (popř. osob jednajících za objednatele) poskytnuté objednatelem při uzavření smlouvy nebo zaslání objednávky budou poskytovatelem zpracovávány pro účel uzavření a plnění smlouvy a pro účel oprávněných zájmů správce, a to po dobu trvání smluvního vztahu a po jeho ukončení po dobu do úplného splnění všech práv a povinností z tohoto smluvního vztahu vzniklých. Správcem osobních údajů je G SERVIS CZ, s.r.o., se sídlem Tiskařská 10/257, 108 00 Praha 10, IČ: 26226367, osobní údaje nebudou bez souhlasu objednatele (popř. subjektů údajů) poskytovány jiným správcům.