Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Colorado 5 Plus 2, rodinný dům


Projekt rodinného domu Colorado 5 Plus 2 - foto

Základní parametry domu

dispozice5+1
zastavěná plocha196,6 m²
obestavěný prostor1 086,4 m³
celková užitková plocha236,1 m²
užitková plocha přízemí156,3 m²
užitková plocha podkroví79,8 m²
výška hřebene střechy7,6 m
orientace hl. vstupuSV,V,JV

Konstrukční systém

Projekt rodinného domu Colorado 5 Plus 2 je založen na konstrukčním systému Porotherm.

COLORADO 5 PLUS 2 je největším domem této designové řady, který ve všech směrech nabízí nadstandardní užitnou plochu. Dům má půdorysnou stopu tvaru kříže, přičemž dominantní objem stavby je dvoupodlažní se sedlovou střechou a přízemní plochostřechá část je na něj orientovaná kolmo a vytváří tak zmiňovaný půdorysný tvar. Součástí je garáž pro 2 automobily s vjezdem na štítové straně domu.

Ing. Ota Štork
samostatný projektant rodinného domu Colorado 5 Plus 2
Telefon: 236 160 333


Pokud chcete poradit s vhodnými úpravami domu nebo k němu máte jakýkoliv dotaz, zeptejte se nás a my Vám odpovíme! Stačí vyplnit jednoduchý formulář.


Ověření

Osobní údaje objednatele (popř. osob jednajících za objednatele) poskytnuté objednatelem při uzavření smlouvy nebo zaslání objednávky budou poskytovatelem zpracovávány pro účel uzavření a plnění smlouvy a pro účel oprávněných zájmů správce, a to po dobu trvání smluvního vztahu a po jeho ukončení po dobu do úplného splnění všech práv a povinností z tohoto smluvního vztahu vzniklých. Správcem osobních údajů je G SERVIS CZ, s.r.o., se sídlem Tiskařská 10/257, 108 00 Praha 10, IČ: 26226367, osobní údaje nebudou bez souhlasu objednatele (popř. subjektů údajů) poskytovány jiným správcům.