Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Projekt bungalovu Cordoba - foto

Základní parametry bungalovu

dispozice4+1
zastavěná plocha159,8 m²
obestavěný prostor786,0 m³
celková užitková plocha129,7 m²
užitková plocha přízemí129,7 m²
výška hřebene střechy5,2 m
sklon střechy22°
orientace hl. vstupuSV,S,SV,V,SZ

Konstrukční systém

Projekt bungalovu Cordoba je založen na konstrukčním systému YTONG.

Cordoba je přízemní rodinný dům střední velikosti, vhodný do nízké okolní zástavby na rovinatý resp. mírně svažitý pozemek. Svou dispozicí nabízí pohodlné bydlení pro 4 člennou rodinu. Denní část domu je od klidové noční oddělena zádveřím a technickou místností, která má vlastní praktický vstup do zahrady. Součástí domu je i integrovaná garáž pro jedno auto. Svým řešením je vhodný i pro bydlení osob se sníženou pohybovou schopností.

Ing. Pavel Zezula
samostatný projektant bungalovu Cordoba
Telefon: 236 160 333


Pokud chcete poradit s vhodnými úpravami bungalovu nebo k němu máte jakýkoliv dotaz, zeptejte se nás a my Vám odpovíme! Stačí vyplnit jednoduchý formulář.


Ověření

Osobní údaje objednatele (popř. osob jednajících za objednatele) poskytnuté objednatelem při uzavření smlouvy nebo zaslání objednávky budou poskytovatelem zpracovávány pro účel uzavření a plnění smlouvy a pro účel oprávněných zájmů správce, a to po dobu trvání smluvního vztahu a po jeho ukončení po dobu do úplného splnění všech práv a povinností z tohoto smluvního vztahu vzniklých. Správcem osobních údajů je G SERVIS CZ, s.r.o., se sídlem Tiskařská 10/257, 108 00 Praha 10, IČ: 26226367, osobní údaje nebudou bez souhlasu objednatele (popř. subjektů údajů) poskytovány jiným správcům.