Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Deco, rodinný dům


Projekt rodinného domu Deco - foto

Základní parametry domu

dispozice4+1
zastavěná plocha75,8 m²
obestavěný prostor496,5 m³
celková užitková plocha132,3 m²
užitková plocha přízemí76,5 m²
užitková plocha podkroví55,8 m²
výška hřebene střechy7,39 m
sklon střechy35°
orientace hl. vstupuV,JV,J

Konstrukční systém

Projekt rodinného domu Deco je založen na konstrukčním systému Porotherm.

Deco je dům menší velikostní kategorie, vhodný pro rovinatý, popř. mírně svažitý pozemek. Svou dispozicí uspokojí nároky na pohodlí 4 členné rodiny. Denní část domu je umístěna do přízemí, noční část domu je osazena do podkroví, na boční straně domu je umístěné suché stání pro auto.
Doporučené úpravy: projekt v zrcadlovém obraze, umístění garáže na boční stranu domu místo suchého stání pro auto, dům je možno podsklepit.
Projekt je navržen a zařazen do nabídky typových projektů v rámci spolupráce společnosti G SERVIS CZ, s.r.o. a společnosti Velux Česká republika, s.r.o.

Ing. Michal Vodička
samostatný projektant rodinného domu Deco
Telefon: 236 160 333


Pokud chcete poradit s vhodnými úpravami domu nebo k němu máte jakýkoliv dotaz, zeptejte se nás a my Vám odpovíme! Stačí vyplnit jednoduchý formulář.


Ověření

Osobní údaje objednatele (popř. osob jednajících za objednatele) poskytnuté objednatelem při uzavření smlouvy nebo zaslání objednávky budou poskytovatelem zpracovávány pro účel uzavření a plnění smlouvy a pro účel oprávněných zájmů správce, a to po dobu trvání smluvního vztahu a po jeho ukončení po dobu do úplného splnění všech práv a povinností z tohoto smluvního vztahu vzniklých. Správcem osobních údajů je G SERVIS CZ, s.r.o., se sídlem Tiskařská 10/257, 108 00 Praha 10, IČ: 26226367, osobní údaje nebudou bez souhlasu objednatele (popř. subjektů údajů) poskytovány jiným správcům.