Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Domino 2, rodinný dům


Projekt rodinného domu Domino 2 - foto

Základní parametry domu

dispozice4+1
zastavěná plocha82,4 m²
obestavěný prostor555,5 m³
celková užitková plocha124,7 m²
užitková plocha přízemí65,6 m²
užitková plocha podkroví59,1 m²
výška hřebene střechy7,63 m
sklon střechy45°
orientace hl. vstupuJ,J,JZ,Z

Konstrukční systém

Projekt rodinného domu Domino 2 je založen na konstrukčním systému Porotherm.

Domino 2 je dům menší velikostní kategorie, vhodný do nízké okolní zástavby a pro rovinatý, popřípadě mírně svažitý pozemek. Jednoduchá dispozice a propojení místností opticky zvětšuje obytný prostor rodinného domu, noční část domu je osazena do podkroví. Dům je moderně architektonicky řešen. Dům má prostornou technickou místnost. Hlavní předností tohoto domu je jeho dispozice, která umožňuje jeho stavbu na pozemcích s jižním i severním vstupem.

Ing. Michal Vodička
samostatný projektant rodinného domu Domino 2
Telefon: 236 160 333


Pokud chcete poradit s vhodnými úpravami domu nebo k němu máte jakýkoliv dotaz, zeptejte se nás a my Vám odpovíme! Stačí vyplnit jednoduchý formulář.


Ověření

Osobní údaje objednatele (popř. osob jednajících za objednatele) poskytnuté objednatelem při uzavření smlouvy nebo zaslání objednávky budou poskytovatelem zpracovávány pro účel uzavření a plnění smlouvy a pro účel oprávněných zájmů správce, a to po dobu trvání smluvního vztahu a po jeho ukončení po dobu do úplného splnění všech práv a povinností z tohoto smluvního vztahu vzniklých. Správcem osobních údajů je G SERVIS CZ, s.r.o., se sídlem Tiskařská 10/257, 108 00 Praha 10, IČ: 26226367, osobní údaje nebudou bez souhlasu objednatele (popř. subjektů údajů) poskytovány jiným správcům.