Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Garonna, rodinný dům


Projekt rodinného domu Garonna - foto

Základní parametry domu

dispozice4+1
zastavěná plocha144,7 m²
obestavěný prostor789,5 m³
celková užitková plocha193,5 m²
užitková plocha přízemí102,6 m²
užitková plocha podkroví90,9 m²
výška hřebene střechy6,85 m
sklon střechy
orientace hl. vstupuS,S,SV,SZ

Konstrukční systém

Projekt rodinného domu Garonna je založen na konstrukčním systému Porotherm.

Garonna je dvoupodlažní dům s ideální orientací hlavního vchodu a příjezdu do garáže ze severní světové strany. Jeho předností je velmi moderní vzhled. Splňuje nároky na kvalitní bydlení pro 4 člennou rodinu. Dispozičně je rozdělen na společenskou část v přízemí a klidovou část ve druhém nadzemním podlaží. Obytné místnosti jsou dokonale prosvětleny, prosklenou stěnou do zahrady. Výhodou je garáž propojená s domem.

Roman Příborský
samostatný projektant rodinného domu Garonna
Telefon: 236 160 333


Pokud chcete poradit s vhodnými úpravami domu nebo k němu máte jakýkoliv dotaz, zeptejte se nás a my Vám odpovíme! Stačí vyplnit jednoduchý formulář.


Ověření

Osobní údaje objednatele (popř. osob jednajících za objednatele) poskytnuté objednatelem při uzavření smlouvy nebo zaslání objednávky budou poskytovatelem zpracovávány pro účel uzavření a plnění smlouvy a pro účel oprávněných zájmů správce, a to po dobu trvání smluvního vztahu a po jeho ukončení po dobu do úplného splnění všech práv a povinností z tohoto smluvního vztahu vzniklých. Správcem osobních údajů je G SERVIS CZ, s.r.o., se sídlem Tiskařská 10/257, 108 00 Praha 10, IČ: 26226367, osobní údaje nebudou bez souhlasu objednatele (popř. subjektů údajů) poskytovány jiným správcům.