Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Grand, rodinný dům


Projekt rodinného domu Grand - foto

Základní parametry domu

dispozice5+1
zastavěná plocha232,9 m²
obestavěný prostor1 252,4 m³
celková užitková plocha319,9 m²
užitková plocha přízemí167,3 m²
užitková plocha podkroví154,4 m²
výška hřebene střechy8,21 m
sklon střechy35°
orientace hl. vstupuS,SV,SZ

Konstrukční systém

Projekt rodinného domu Grand je založen na konstrukčním systému Porotherm.

Grand je dům větší velikostní kategorie, vhodný pro rovinatý, popř. mírně svahovitý pozemek, propojení místností opticky zvětšuje obytný prostor, noční část domu je osazena do podkroví. Svými vnitřními prostory plně uspokojí i náročné stavebníky.
Doporučené úpravy: projekt v zrcadlovém obraze, po zrušení krbu je možno terasu nahradit zimní zahradou, dům je možno realizovat bez garáže, garáž lze provést jako samostatně stojící, možnost částečného nebo úplného podsklepení, drobnou dispoziční úpravou lze ložnici v podkroví rozdělit na dva samostatné pokoje, dům je možno podsklepit.

Vojtěch Carda
samostatný projektant rodinného domu Grand
Telefon: 236 160 333


Pokud chcete poradit s vhodnými úpravami domu nebo k němu máte jakýkoliv dotaz, zeptejte se nás a my Vám odpovíme! Stačí vyplnit jednoduchý formulář.


Ověření

Osobní údaje objednatele (popř. osob jednajících za objednatele) poskytnuté objednatelem při uzavření smlouvy nebo zaslání objednávky budou poskytovatelem zpracovávány pro účel uzavření a plnění smlouvy a pro účel oprávněných zájmů správce, a to po dobu trvání smluvního vztahu a po jeho ukončení po dobu do úplného splnění všech práv a povinností z tohoto smluvního vztahu vzniklých. Správcem osobních údajů je G SERVIS CZ, s.r.o., se sídlem Tiskařská 10/257, 108 00 Praha 10, IČ: 26226367, osobní údaje nebudou bez souhlasu objednatele (popř. subjektů údajů) poskytovány jiným správcům.