Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Isola, rodinný dům


Projekt rodinného domu Isola - foto

Základní parametry domu

dispozice5+1
zastavěná plocha123,8 m²
obestavěný prostor883,0 m³
celková užitková plocha162,5 m²
užitková plocha přízemí95,0 m²
užitková plocha podkroví67,5 m²
výška hřebene střechy7,8 m
sklon střechy40°
orientace hl. vstupuJZ,Z,SZ

Konstrukční systém

Projekt rodinného domu Isola je založen na konstrukčním systému Porotherm.

ISOLA je středně velký dům pro 4-5-ti člennou rodinu splňující veškeré požadavky na komfortní bydlení. Jeho moderní vzhled je způsoben absencí přesahů střechy a podtržený dřevěnými zastiňujícími konstrukcemi na exponované jižní straně a krytým vstupem. Dispozičně lze dům rozdělit na denní část v přízemí s obývacím pokojem, kuchyní a technickým zázemím a noční část v patře se třemi prostornými pokoji. Díky vhodně zvoleným pultovým vikýřům jsou pokoje v poschodí bez šikmin, které se standardně vyskytují v podkrovních místnostech. Výhodu domu je i velký pokoj pro hosty v přízemí, který může sloužit také jako pracovna.

Vojtěch Carda
samostatný projektant rodinného domu Isola
Telefon: 236 160 333


Pokud chcete poradit s vhodnými úpravami domu nebo k němu máte jakýkoliv dotaz, zeptejte se nás a my Vám odpovíme! Stačí vyplnit jednoduchý formulář.


Ověření

Osobní údaje objednatele (popř. osob jednajících za objednatele) poskytnuté objednatelem při uzavření smlouvy nebo zaslání objednávky budou poskytovatelem zpracovávány pro účel uzavření a plnění smlouvy a pro účel oprávněných zájmů správce, a to po dobu trvání smluvního vztahu a po jeho ukončení po dobu do úplného splnění všech práv a povinností z tohoto smluvního vztahu vzniklých. Správcem osobních údajů je G SERVIS CZ, s.r.o., se sídlem Tiskařská 10/257, 108 00 Praha 10, IČ: 26226367, osobní údaje nebudou bez souhlasu objednatele (popř. subjektů údajů) poskytovány jiným správcům.