Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Loira, rodinný dům


Projekt rodinného domu Loira - foto

Základní parametry domu

dispozice6+1
zastavěná plocha103,3 m²
obestavěný prostor749,0 m³
celková užitková plocha154,2 m²
užitková plocha přízemí80,4 m²
užitková plocha podkroví73,8 m²
výška hřebene střechy8,3 m
sklon střechy42°
orientace hl. vstupuS,S,SV,V,SZ

Konstrukční systém

Projekt rodinného domu Loira je založen na konstrukčním systému Porotherm.

LOIRA je dům s obytným podkrovím určený pro velkou rodinu. Přestože, je zastřešen klasickou sedlovou střechou má moderní vzhled. Na relativně malém půdorysu je elegantně vyřešeno šest obytných místností překvapivě velkých rozměrů. Pokoj v přízemí je možné využít pro návštěvy, případně jako pracovnu. Nabízí skvělé bydlení pro 5-6 člennou rodinu.

Ing. Pavel Zezula
samostatný projektant rodinného domu Loira
Telefon: 236 160 333


Pokud chcete poradit s vhodnými úpravami domu nebo k němu máte jakýkoliv dotaz, zeptejte se nás a my Vám odpovíme! Stačí vyplnit jednoduchý formulář.


Ověření

Osobní údaje objednatele (popř. osob jednajících za objednatele) poskytnuté objednatelem při uzavření smlouvy nebo zaslání objednávky budou poskytovatelem zpracovávány pro účel uzavření a plnění smlouvy a pro účel oprávněných zájmů správce, a to po dobu trvání smluvního vztahu a po jeho ukončení po dobu do úplného splnění všech práv a povinností z tohoto smluvního vztahu vzniklých. Správcem osobních údajů je G SERVIS CZ, s.r.o., se sídlem Tiskařská 10/257, 108 00 Praha 10, IČ: 26226367, osobní údaje nebudou bez souhlasu objednatele (popř. subjektů údajů) poskytovány jiným správcům.