Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Lotos, bungalov


Projekt bungalovu Lotos - foto

Základní parametry bungalovu

dispozice3+1
zastavěná plocha122,0 m²
obestavěný prostor724,1 m³
celková užitková plocha89,1 m²
užitková plocha přízemí89,1 m²
výška hřebene střechy4,9 m
sklon střechy20°
orientace hl. vstupuJZ,Z,SZ

Konstrukční systém

Projekt bungalovu Lotos je založen na konstrukčním systému Porotherm.

Lotos je dům střední velikostní kategorie vhodný do nízké okolní zástavby. Dům je vhodný pro rovinatý popřípadě mírně svahovitý pozemek. Jednoduchá dispozice a propojení místností opticky zvětšují obytný prostor rodinného domu, neobytné podkroví slouží jako úložný prostor.
Doporučené úpravy: projekt v zrcadlovém obraze, možnost přístavby garáže na levé straně objektu, při úzkém pozemku lze garáž nebo stání vozidla osadit vedle vstupu okno do pokoje pak bude osazeno do boční stěny domu.

Vojtěch Carda
samostatný projektant bungalovu Lotos
Telefon: 236 160 333


Pokud chcete poradit s vhodnými úpravami bungalovu nebo k němu máte jakýkoliv dotaz, zeptejte se nás a my Vám odpovíme! Stačí vyplnit jednoduchý formulář.


Ověření

Osobní údaje objednatele (popř. osob jednajících za objednatele) poskytnuté objednatelem při uzavření smlouvy nebo zaslání objednávky budou poskytovatelem zpracovávány pro účel uzavření a plnění smlouvy a pro účel oprávněných zájmů správce, a to po dobu trvání smluvního vztahu a po jeho ukončení po dobu do úplného splnění všech práv a povinností z tohoto smluvního vztahu vzniklých. Správcem osobních údajů je G SERVIS CZ, s.r.o., se sídlem Tiskařská 10/257, 108 00 Praha 10, IČ: 26226367, osobní údaje nebudou bez souhlasu objednatele (popř. subjektů údajů) poskytovány jiným správcům.