Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Lyra 2, rodinný dům


Projekt rodinného domu Lyra 2 - foto

Základní parametry domu

dispozice5+1
zastavěná plocha103,27 m²
obestavěný prostor708,9 m³
celková užitková plocha159,56 m²
užitková plocha přízemí83,5 m²
užitková plocha podkroví76,06 m²
výška hřebene střechy7,9 m
sklon střechy40°
orientace hl. vstupuJ,J,JZ,Z

Systémové vytápění

Konstrukční systém

Projekt rodinného domu Lyra 2 je založen na konstrukčním systému Porotherm.

Lyra 2 je dům pro středně velkou rodinu. Dům je vhodný do dvoupodlažní okolní zástavby. Místnost v přízemí může sloužit jako pracovna, nebo pokoj pro hosty. Noční část domu je osazena v podkroví. Hlavní předností tohoto domu je jeho dispozice, která umožňuje jeho stavbu na pozemcích s jižním i severním vstupem.

Ondřej Nesnídal
samostatný projektant rodinného domu Lyra 2
Telefon: 236 160 333


Pokud chcete poradit s vhodnými úpravami domu nebo k němu máte jakýkoliv dotaz, zeptejte se nás a my Vám odpovíme! Stačí vyplnit jednoduchý formulář.


Ověření

Osobní údaje objednatele (popř. osob jednajících za objednatele) poskytnuté objednatelem při uzavření smlouvy nebo zaslání objednávky budou poskytovatelem zpracovávány pro účel uzavření a plnění smlouvy a pro účel oprávněných zájmů správce, a to po dobu trvání smluvního vztahu a po jeho ukončení po dobu do úplného splnění všech práv a povinností z tohoto smluvního vztahu vzniklých. Správcem osobních údajů je G SERVIS CZ, s.r.o., se sídlem Tiskařská 10/257, 108 00 Praha 10, IČ: 26226367, osobní údaje nebudou bez souhlasu objednatele (popř. subjektů údajů) poskytovány jiným správcům.