Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Merano, bungalov


Projekt bungalovu Merano - foto

Základní parametry bungalovu

dispozice5+kk
zastavěná plocha157,37 m²
obestavěný prostor773,0 m³
celková užitková plocha118,24 m²
užitková plocha přízemí118,24 m²
výška hřebene střechy5,09 m
sklon střechy25°
orientace hl. vstupuS,SV,V,SZ

Konstrukční systém

Projekt bungalovu Merano je založen na konstrukčním systému YTONG.

Rodinný dům Merano je přízemní rodinný dům, který umožňuje bydlení větší rodině. Dům je možné umístit i na užší pozemek. Dům má oddělenou denní a noční část. Součástí domu je také pokoj s vlastním sociálním zázemím vhodný pro ubytování návštěv či prarodičů. Dům má samostatnou technickou místnost. Obývací pokoj, kuchyně a jídelna tvoří jeden společný obytný prostor.

Roman Příborský
samostatný projektant bungalovu Merano
Telefon: 236 160 333


Pokud chcete poradit s vhodnými úpravami bungalovu nebo k němu máte jakýkoliv dotaz, zeptejte se nás a my Vám odpovíme! Stačí vyplnit jednoduchý formulář.


Ověření

Osobní údaje objednatele (popř. osob jednajících za objednatele) poskytnuté objednatelem při uzavření smlouvy nebo zaslání objednávky budou poskytovatelem zpracovávány pro účel uzavření a plnění smlouvy a pro účel oprávněných zájmů správce, a to po dobu trvání smluvního vztahu a po jeho ukončení po dobu do úplného splnění všech práv a povinností z tohoto smluvního vztahu vzniklých. Správcem osobních údajů je G SERVIS CZ, s.r.o., se sídlem Tiskařská 10/257, 108 00 Praha 10, IČ: 26226367, osobní údaje nebudou bez souhlasu objednatele (popř. subjektů údajů) poskytovány jiným správcům.