Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Mikado, bungalov


Projekt bungalovu Mikado - foto

Základní parametry bungalovu

dispozice3+1
zastavěná plocha99,7 m²
obestavěný prostor389,0 m³
celková užitková plocha75,0 m²
užitková plocha přízemí75,0 m²
výška hřebene střechy3,6 m
sklon střechy
orientace hl. vstupuV,JV,J

Ceny projektů a realizace

cena stavby svépomocí1 237 200 Kč
cena stavby “Na klíč”informace
měs. splátka hypotéky6 085 Kč
  
cena projektuna dotaz

Konstrukční systém

Projekt bungalovu Mikado je založen na konstrukčním systému Porotherm.

Mikado je dům netradičního půdorysu a velice moderního vzhledu, který bude na Vašem pozemku rozhodně budit zaslouženou pozornost. Dispozičně výborně rozděluje denní část domu od klidové noční části. Nabízí bydlení pro 2-3 člennou rodinu. Tento dům lze po menších úpravách využívat také jako bezbariérový. Je tedy vhodný jak pro mladou začínající rodinu, tak i jako zajímavé a důstojné bydlení pro seniory.

Ing. Pavel Zezula
samostatný projektant bungalovu Mikado
Telefon: 236 160 333


Pokud chcete poradit s vhodnými úpravami bungalovu nebo k němu máte jakýkoliv dotaz, zeptejte se nás a my Vám odpovíme! Stačí vyplnit jednoduchý formulář.


Ověření

Osobní údaje objednatele (popř. osob jednajících za objednatele) poskytnuté objednatelem při uzavření smlouvy nebo zaslání objednávky budou poskytovatelem zpracovávány pro účel uzavření a plnění smlouvy a pro účel oprávněných zájmů správce, a to po dobu trvání smluvního vztahu a po jeho ukončení po dobu do úplného splnění všech práv a povinností z tohoto smluvního vztahu vzniklých. Správcem osobních údajů je G SERVIS CZ, s.r.o., se sídlem Tiskařská 10/257, 108 00 Praha 10, IČ: 26226367, osobní údaje nebudou bez souhlasu objednatele (popř. subjektů údajů) poskytovány jiným správcům.