Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Montreal 5, rodinný dům


Projekt rodinného domu Montreal 5 - foto

Základní parametry domu

dispozice5+1
zastavěná plocha99,2 m²
obestavěný prostor705,1 m³
celková užitková plocha146,8 m²
užitková plocha přízemí76,5 m²
užitková plocha podkroví70,3 m²
výška hřebene střechy7,7 m
sklon střechy25°
orientace hl. vstupuV,SV,V,JV

Konstrukční systém

Projekt rodinného domu Montreal 5 je založen na konstrukčním systému Porotherm.

MONTREAL 5 nabízí pohodlné bydlení pro 4-5 člennou rodinu. Vstup je shodně jako u menších domů MONTREAL bez integrované garáže ve štítě stavby. Soukromá - ložnicová část domu je v patře a v souladu s vyšším standardem domu má 2 koupelny. V přízemí je pokoj přístupný ze zádveří s možným využitím jako pracovna nebo ložnice hosta. Pro tento případ využití je standardní WC nahrazeno malou koupelnou.

Vojtěch Carda
samostatný projektant rodinného domu Montreal 5
Telefon: 236 160 333


Pokud chcete poradit s vhodnými úpravami domu nebo k němu máte jakýkoliv dotaz, zeptejte se nás a my Vám odpovíme! Stačí vyplnit jednoduchý formulář.


Ověření

Osobní údaje objednatele (popř. osob jednajících za objednatele) poskytnuté objednatelem při uzavření smlouvy nebo zaslání objednávky budou poskytovatelem zpracovávány pro účel uzavření a plnění smlouvy a pro účel oprávněných zájmů správce, a to po dobu trvání smluvního vztahu a po jeho ukončení po dobu do úplného splnění všech práv a povinností z tohoto smluvního vztahu vzniklých. Správcem osobních údajů je G SERVIS CZ, s.r.o., se sídlem Tiskařská 10/257, 108 00 Praha 10, IČ: 26226367, osobní údaje nebudou bez souhlasu objednatele (popř. subjektů údajů) poskytovány jiným správcům.