Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Nero 2, rodinný dům


Projekt rodinného domu Nero 2 - foto

Základní parametry domu

dispozice5+1
zastavěná plocha101,1 m²
obestavěný prostor645,0 m³
celková užitná plocha143,6 m²
užitná plocha přízemí74,9 m²
užitná plocha podkroví68,7 m²
výška hřebene střechy7,9 m
sklon střechy38°
orientace hl. vstupuS,SV,SZ

Konstrukční systém

Projekt rodinného domu Nero 2 je založen na konstrukčním systému Porotherm.

Nero 2 je dům menší velikostní kategorie, je vhodný pro rovinatý nebo mírně svažitý pozemek. Navazuje na velmi oblíbený dům Nero. Pokoj v přízemí lze využít jako ložnici nebo pokoj pro hosty. Dům má samostatnou technickou místnost, šatnu v přízemí a samostatné WC v poschodí. Dům lze záměnou šatny a zádveří osadit na pozemek se severním a jižním vstupem.

Ing. Michal Vodička
samostatný projektant rodinného domu Nero 2
Telefon: 236 160 333


Pokud chcete poradit s vhodnými úpravami domu nebo k němu máte jakýkoliv dotaz, zeptejte se nás a my Vám odpovíme! Stačí vyplnit jednoduchý formulář.


Ověření

Osobní údaje objednatele (popř. osob jednajících za objednatele) poskytnuté objednatelem při uzavření smlouvy nebo zaslání objednávky budou poskytovatelem zpracovávány pro účel uzavření a plnění smlouvy a pro účel oprávněných zájmů správce, a to po dobu trvání smluvního vztahu a po jeho ukončení po dobu do úplného splnění všech práv a povinností z tohoto smluvního vztahu vzniklých. Správcem osobních údajů je G SERVIS CZ, s.r.o., se sídlem Tiskařská 10/257, 108 00 Praha 10, IČ: 26226367, osobní údaje nebudou bez souhlasu objednatele (popř. subjektů údajů) poskytovány jiným správcům.