Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Nero 2, rodinný dům


Projekt rodinného domu Nero 2 - foto

Základní parametry domu

dispozice5+1
zastavěná plocha101,1 m²
obestavěný prostor645,0 m³
celková užitková plocha143,6 m²
užitková plocha přízemí74,9 m²
užitková plocha podkroví68,7 m²
výška hřebene střechy7,9 m
sklon střechy38°
orientace hl. vstupuS,SV,SZ

Konstrukční systém

Projekt rodinného domu Nero 2 lze objednat v těchto variantách konstrukčních systémů:
Porotherm, YTONG.

Rodinný dům Neris je vhodný pro 4-5 člennou rodinu. Svoji architekturou patří mezi klasické domy se sedlovou střechou. Dům je vhodný pro jižní pozemky. Pokoj v přízemí lze využít jako pracovnu nebo pokoj pro hosta. Obývací pokoj, kuchyně a jídelna tvoří jeden společný obytný prostor. Z obývacího pokoje je přístup na terasu. Dům má technickou místnost. V podkroví se nachází tři pokoje, koupelna s WC a samostatná šatna. Ze všech pokojů a koupelny je možné vyjít na balkón.

Ing. Michal Vodička
samostatný projektant rodinného domu Nero 2
Telefon: 236 160 333


Pokud chcete poradit s vhodnými úpravami domu nebo k němu máte jakýkoliv dotaz, zeptejte se nás a my Vám odpovíme! Stačí vyplnit jednoduchý formulář.


Ověření

Osobní údaje objednatele (popř. osob jednajících za objednatele) poskytnuté objednatelem při uzavření smlouvy nebo zaslání objednávky budou poskytovatelem zpracovávány pro účel uzavření a plnění smlouvy a pro účel oprávněných zájmů správce, a to po dobu trvání smluvního vztahu a po jeho ukončení po dobu do úplného splnění všech práv a povinností z tohoto smluvního vztahu vzniklých. Správcem osobních údajů je G SERVIS CZ, s.r.o., se sídlem Tiskařská 10/257, 108 00 Praha 10, IČ: 26226367, osobní údaje nebudou bez souhlasu objednatele (popř. subjektů údajů) poskytovány jiným správcům.