Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Orion, rodinný dům


Projekt rodinného domu Orion - foto

Základní parametry domu

dispozice3+1
zastavěná plocha59,74 m²
obestavěný prostor342,6 m³
celková užitková plocha67,6 m²
užitková plocha přízemí34,8 m²
užitková plocha podkroví32,8 m²
výška hřebene střechy7,12 m
sklon střechy40°
orientace hl. vstupuS,SV,V

Konstrukční systém

Projekt rodinného domu Orion je založen na konstrukčním systému Porotherm.

Orion je dům ekonomické kategorie, je vhodný pro rovinatý, popř. mírně svahovitý pozemek. Jednoduchá dispozice domu a propojení místností opticky zvětšuje obytný prostor. Noční část domu je osazena do podkroví.
Doporučené úpravy: projekt v zrcadlovém obraze, na boční stranu objektu je možno umístit suché stání pro vozidlo, resp. garáž, na štítovou stěnu nad zahradní terasu je možno umístit balkon, dům je možno podsklepit.
Dům je zařazen do nabídky programu POROTHERM DŮM Wienerberger - kategorie ekonomické domy.

Ing. Jaroslav Václavek
samostatný projektant rodinného domu Orion
Telefon: 236 160 333


Pokud chcete poradit s vhodnými úpravami domu nebo k němu máte jakýkoliv dotaz, zeptejte se nás a my Vám odpovíme! Stačí vyplnit jednoduchý formulář.


Ověření

Osobní údaje objednatele (popř. osob jednajících za objednatele) poskytnuté objednatelem při uzavření smlouvy nebo zaslání objednávky budou poskytovatelem zpracovávány pro účel uzavření a plnění smlouvy a pro účel oprávněných zájmů správce, a to po dobu trvání smluvního vztahu a po jeho ukončení po dobu do úplného splnění všech práv a povinností z tohoto smluvního vztahu vzniklých. Správcem osobních údajů je G SERVIS CZ, s.r.o., se sídlem Tiskařská 10/257, 108 00 Praha 10, IČ: 26226367, osobní údaje nebudou bez souhlasu objednatele (popř. subjektů údajů) poskytovány jiným správcům.