Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Panorama, bungalov


Projekt bungalovu Panorama - foto

Základní parametry bungalovu

dispozice4+1
zastavěná plocha231,8 m²
obestavěný prostor1 274,0 m³
celková užitková plocha191,2 m²
užitková plocha přízemí191,2 m²
výška hřebene střechy6,6 m
sklon střechy30°
orientace hl. vstupuV,JV

Konstrukční systém

Projekt bungalovu Panorama je založen na konstrukčním systému Porotherm.

Panorama je dům větší velikostní kategorie, je vhodný pro rovinatý, popř. mírně svažitý pozemek. Dům je vhodný do nižší okolní zástavby. Vzhledem k velikosti zastavěné plochy je dům vhodný pro větší stavební pozemky. Dům má vhodné dispoziční oddělení denní části od noční. Dům má neobytné podkroví.
Doporučené úpravy: projekt v zrcadlovém obraze, možnost využití půdy jako obytného podkroví, schodiště umístit místo spíže, jednu z teras lze nahradit zimní zahradou, dům je možné podsklepit.

Ondřej Nesnídal
samostatný projektant bungalovu Panorama
Telefon: 236 160 333


Pokud chcete poradit s vhodnými úpravami bungalovu nebo k němu máte jakýkoliv dotaz, zeptejte se nás a my Vám odpovíme! Stačí vyplnit jednoduchý formulář.


Ověření

Osobní údaje objednatele (popř. osob jednajících za objednatele) poskytnuté objednatelem při uzavření smlouvy nebo zaslání objednávky budou poskytovatelem zpracovávány pro účel uzavření a plnění smlouvy a pro účel oprávněných zájmů správce, a to po dobu trvání smluvního vztahu a po jeho ukončení po dobu do úplného splnění všech práv a povinností z tohoto smluvního vztahu vzniklých. Správcem osobních údajů je G SERVIS CZ, s.r.o., se sídlem Tiskařská 10/257, 108 00 Praha 10, IČ: 26226367, osobní údaje nebudou bez souhlasu objednatele (popř. subjektů údajů) poskytovány jiným správcům.