Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Pisa, rodinný dům


Projekt rodinného domu Pisa - foto

Základní parametry domu

dispozice5+1
zastavěná plocha86,6 m²
obestavěný prostor557,94 m³
celková užitková plocha125,7 m²
užitková plocha přízemí65,8 m²
užitková plocha podkroví59,9 m²
výška hřebene střechy7,6 m
sklon střechy40°
orientace hl. vstupuS,S,SV,SZ

Systémové vytápění

Konstrukční systém

Projekt rodinného domu Pisa je založen na konstrukčním systému YTONG.

PISA je dvoupatrový rodinný dům tradičního vzhledu na obdélníkovém půdoryse. Je řešen pro 4-5 člennou rodinu. Pokoj v přízemí může sloužit jako pracovna nebo jako pokoj pro hosty a je vybaven vlastní šatnou. Dům je vybaven terasou umístěnou v zadní, klidové části s přístupem terasovými dveřmi z obývacího pokoje a pokoje pro hosty.

Vojtěch Carda
samostatný projektant rodinného domu Pisa
Telefon: 236 160 333


Pokud chcete poradit s vhodnými úpravami domu nebo k němu máte jakýkoliv dotaz, zeptejte se nás a my Vám odpovíme! Stačí vyplnit jednoduchý formulář.


Ověření

Osobní údaje objednatele (popř. osob jednajících za objednatele) poskytnuté objednatelem při uzavření smlouvy nebo zaslání objednávky budou poskytovatelem zpracovávány pro účel uzavření a plnění smlouvy a pro účel oprávněných zájmů správce, a to po dobu trvání smluvního vztahu a po jeho ukončení po dobu do úplného splnění všech práv a povinností z tohoto smluvního vztahu vzniklých. Správcem osobních údajů je G SERVIS CZ, s.r.o., se sídlem Tiskařská 10/257, 108 00 Praha 10, IČ: 26226367, osobní údaje nebudou bez souhlasu objednatele (popř. subjektů údajů) poskytovány jiným správcům.