Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Prima 1, rodinný dům


Projekt rodinného domu Prima 1 - foto

Základní parametry domu

dispozice4+1
zastavěná plocha74,6 m²
obestavěný prostor498,0 m³
celková užitková plocha106,7 m²
užitková plocha přízemí49,1 m²
užitková plocha podkroví57,6 m²
výška hřebene střechy7,6 m
sklon střechy40°
orientace hl. vstupuS,SV

Konstrukční systém

Projekt rodinného domu Prima 1 je založen na konstrukčním systému Porotherm.

Prima 1 je dům menší velikostní kategorie, je vhodný pro rovinatý, popř. mírně svahovitý pozemek. Dům je vhodný do dvoupodlažní okolní zástavby. Noční část domu je osazena do podkroví.
Doporučené úpravy: projekt v zrcadlovém obraze, na boku možnost přístavby garáže, v místě terasy je možno umístit zimní zahradu, dům je možno podsklepit.

Ing. Michal Vodička
samostatný projektant rodinného domu Prima 1
Telefon: 236 160 333


Pokud chcete poradit s vhodnými úpravami domu nebo k němu máte jakýkoliv dotaz, zeptejte se nás a my Vám odpovíme! Stačí vyplnit jednoduchý formulář.


Ověření

Osobní údaje objednatele (popř. osob jednajících za objednatele) poskytnuté objednatelem při uzavření smlouvy nebo zaslání objednávky budou poskytovatelem zpracovávány pro účel uzavření a plnění smlouvy a pro účel oprávněných zájmů správce, a to po dobu trvání smluvního vztahu a po jeho ukončení po dobu do úplného splnění všech práv a povinností z tohoto smluvního vztahu vzniklých. Správcem osobních údajů je G SERVIS CZ, s.r.o., se sídlem Tiskařská 10/257, 108 00 Praha 10, IČ: 26226367, osobní údaje nebudou bez souhlasu objednatele (popř. subjektů údajů) poskytovány jiným správcům.