Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Solo, rodinný dům


Projekt rodinného domu Solo - foto

Základní parametry domu

dispozice4+1
zastavěná plocha79,0 m²
obestavěný prostor510,0 m³
celková užitková plocha115,3 m²
užitková plocha přízemí62,4 m²
užitková plocha podkroví52,9 m²
výška hřebene střechy7,43 m
sklon střechy40°
orientace hl. vstupuS,SV,V

Konstrukční systém

Projekt rodinného domu Solo je založen na konstrukčním systému Porotherm.

Solo je dům menší velikostní kategorie, je vhodný pro rovinatý, popř. mírně svahovitý pozemek. Dům má v přízemí prostor pro skladování venkovních věcí. Svými nároky uspokojí 4 člennou rodinu. Denní část domu je umístěna do přízemí, noční část domu je osazena do podkroví.
Doporučené úpravy : projekt v zrcadlovém obraze, na boční straně domu lze osadit suché stání pro auto, dům je možno podsklepit.

Ing. Michal Vodička
samostatný projektant rodinného domu Solo
Telefon: 236 160 333


Pokud chcete poradit s vhodnými úpravami domu nebo k němu máte jakýkoliv dotaz, zeptejte se nás a my Vám odpovíme! Stačí vyplnit jednoduchý formulář.


Ověření

Osobní údaje objednatele (popř. osob jednajících za objednatele) poskytnuté objednatelem při uzavření smlouvy nebo zaslání objednávky budou poskytovatelem zpracovávány pro účel uzavření a plnění smlouvy a pro účel oprávněných zájmů správce, a to po dobu trvání smluvního vztahu a po jeho ukončení po dobu do úplného splnění všech práv a povinností z tohoto smluvního vztahu vzniklých. Správcem osobních údajů je G SERVIS CZ, s.r.o., se sídlem Tiskařská 10/257, 108 00 Praha 10, IČ: 26226367, osobní údaje nebudou bez souhlasu objednatele (popř. subjektů údajů) poskytovány jiným správcům.