Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Studio B, bungalov


Projekt bungalovu Studio B - foto

Základní parametry bungalovu

dispozice2+1
zastavěná plocha60,5 m²
obestavěný prostor272,5 m³
celková užitková plocha45,0 m²
užitková plocha přízemí45,0 m²
výška hřebene střechy4,4 m
sklon střechy10°
orientace hl. vstupuS,SV

Ceny projektů a realizace

cena stavby svépomocí866 400 Kč
cena stavby “Na klíč”informace
měs. splátka hypotéky4 262 Kč
  
cena projektuna dotaz

Konstrukční systém

Projekt bungalovu Studio B je založen na konstrukčním systému Porotherm.

Studio je dům menší velikosti. Svým dispozičním uspořádáním uspokojí nároky na bydlení 2 členné rodiny, tudíž je vhodný pro začínající rodiny, popřípadě také splní požadavky pro strávení důstojného stáří. Díky velké prosklené stěně v obývacím pokoji nepůsobí dům tak uzavřeně a tmavě. Dům je vhodný pro rovinatý, popř. mírně svažitý pozemek a lze využít pro sezónní bydlení. Vhodný do nižší okolní zástavby a menší stavební pozemky. Doporučené úpravy: projekt v zrcadlovém obraze.

Ondřej Nesnídal
samostatný projektant bungalovu Studio B
Telefon: 236 160 333


Pokud chcete poradit s vhodnými úpravami bungalovu nebo k němu máte jakýkoliv dotaz, zeptejte se nás a my Vám odpovíme! Stačí vyplnit jednoduchý formulář.


Ověření

Osobní údaje objednatele (popř. osob jednajících za objednatele) poskytnuté objednatelem při uzavření smlouvy nebo zaslání objednávky budou poskytovatelem zpracovávány pro účel uzavření a plnění smlouvy a pro účel oprávněných zájmů správce, a to po dobu trvání smluvního vztahu a po jeho ukončení po dobu do úplného splnění všech práv a povinností z tohoto smluvního vztahu vzniklých. Správcem osobních údajů je G SERVIS CZ, s.r.o., se sídlem Tiskařská 10/257, 108 00 Praha 10, IČ: 26226367, osobní údaje nebudou bez souhlasu objednatele (popř. subjektů údajů) poskytovány jiným správcům.