Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Vermont 4S Plus, rodinný dům


Projekt rodinného domu Vermont 4S Plus - foto

Základní parametry domu

dispozice4+1
zastavěná plocha108,8 m²
obestavěný prostor725,9 m³
celková užitková plocha158,1 m²
užitková plocha přízemí82,0 m²
užitková plocha podkroví76,1 m²
výška hřebene střechy7,8 m
sklon střechy35°
orientace hl. vstupuS,S,SV,SZ

Konstrukční systém

Projekt rodinného domu Vermont 4S Plus je založen na konstrukčním systému Porotherm.

VERMONT 4S PLUS je dispoziční alternativou k VERMONTu 4J PLUS. Vstup do domu je zde na protilehlé fasádě, než jsou situovány hlavní prosklené plochy obývacího pokoje. Dům s garáží integrovanou do hmoty domu je určen pro 4 člennou rodinu, přízemí je společenskou částí domu, podkroví soukromou. 3 podkrovní ložnice mají společnou koupelnu bez klozetu, který je navržen v samostatné místnosti WC.

Vojtěch Carda
samostatný projektant rodinného domu Vermont 4S Plus
Telefon: 236 160 333


Pokud chcete poradit s vhodnými úpravami domu nebo k němu máte jakýkoliv dotaz, zeptejte se nás a my Vám odpovíme! Stačí vyplnit jednoduchý formulář.


Ověření

Osobní údaje objednatele (popř. osob jednajících za objednatele) poskytnuté objednatelem při uzavření smlouvy nebo zaslání objednávky budou poskytovatelem zpracovávány pro účel uzavření a plnění smlouvy a pro účel oprávněných zájmů správce, a to po dobu trvání smluvního vztahu a po jeho ukončení po dobu do úplného splnění všech práv a povinností z tohoto smluvního vztahu vzniklých. Správcem osobních údajů je G SERVIS CZ, s.r.o., se sídlem Tiskařská 10/257, 108 00 Praha 10, IČ: 26226367, osobní údaje nebudou bez souhlasu objednatele (popř. subjektů údajů) poskytovány jiným správcům.