Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Vermont 5J, rodinný dům


Projekt rodinného domu Vermont 5J - foto

Základní parametry domu

dispozice5+1
zastavěná plocha108,8 m²
obestavěný prostor725,9 m³
celková užitková plocha159,0 m²
užitková plocha přízemí81,8 m²
užitková plocha podkroví77,2 m²
výška hřebene střechy7,8 m
sklon střechy35°
orientace hl. vstupuJ,JV,J,JZ

Konstrukční systém

Projekt rodinného domu Vermont 5J je založen na konstrukčním systému Porotherm.

VERMONT 5J je komfortní dům pro 4-5 člennou rodinu. Pokoj v přízemí může sloužit jako 3. dětský pokoj, ložnice nebo jako pracovna s dobrou vazbou na vstup do domu s možností přijímat klienty bez rušení rodiny. Velká kuchyně s dispozičním odcloněním od zbytku obývacího pokoje má plnohodnotné okno umožňující výhledy do zahrady. Velkoryse řešená rodičovská ložnice má vlastní koupelnu a šatnu s přístupem přímo z místnosti.

Vojtěch Carda
samostatný projektant rodinného domu Vermont 5J
Telefon: 236 160 333


Pokud chcete poradit s vhodnými úpravami domu nebo k němu máte jakýkoliv dotaz, zeptejte se nás a my Vám odpovíme! Stačí vyplnit jednoduchý formulář.


Ověření

Osobní údaje objednatele (popř. osob jednajících za objednatele) poskytnuté objednatelem při uzavření smlouvy nebo zaslání objednávky budou poskytovatelem zpracovávány pro účel uzavření a plnění smlouvy a pro účel oprávněných zájmů správce, a to po dobu trvání smluvního vztahu a po jeho ukončení po dobu do úplného splnění všech práv a povinností z tohoto smluvního vztahu vzniklých. Správcem osobních údajů je G SERVIS CZ, s.r.o., se sídlem Tiskařská 10/257, 108 00 Praha 10, IČ: 26226367, osobní údaje nebudou bez souhlasu objednatele (popř. subjektů údajů) poskytovány jiným správcům.