Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Domino Plus 1, rodinný dům


Projekt rodinného domu Domino Plus 1 - foto

Základní parametry domu

dispozice4+1
zastavěná plocha111,3 m²
obestavěný prostor583,0 m³
celková užitková plocha136,1 m²
užitková plocha přízemí87,9 m²
užitková plocha podkroví57,8 m²
výška hřebene střechy7,16 m
sklon střechy45°
orientace hl. vstupuS,SV,V

Konstrukční systém

Projekt rodinného domu Domino Plus 1 je založen na konstrukčním systému Porotherm.

Domino Plus 1 je dům menší velikostní kategorie, vhodný do dvoupodlažní okolní zástavby a pro rovinatý popř. mírně svažitý pozemek. Noční klidová část domu je osazena do podkroví, z čelní strany je navržena garáž se skladovými prostory. Dům je moderně architektonicky řešen.
Doporučené úpravy: projekt v zrcadlovém obraze, v prostoru terasy je možno zrealizovat zimní zahradu, dům je možno podsklepit.
Projekt je navržen a zařazen do nabídky typových projektů v rámci spolupráce společnosti G SERVIS CZ, s.r.o. a společnosti Velux Česká republika, s.r.o.

Ing. Michal Vodička
samostatný projektant rodinného domu Domino Plus 1
Telefon: 236 160 333


Pokud chcete poradit s vhodnými úpravami domu nebo k němu máte jakýkoliv dotaz, zeptejte se nás a my Vám odpovíme! Stačí vyplnit jednoduchý formulář.


Ověření

Osobní údaje objednatele (popř. osob jednajících za objednatele) poskytnuté objednatelem při uzavření smlouvy nebo zaslání objednávky budou poskytovatelem zpracovávány pro účel uzavření a plnění smlouvy a pro účel oprávněných zájmů správce, a to po dobu trvání smluvního vztahu a po jeho ukončení po dobu do úplného splnění všech práv a povinností z tohoto smluvního vztahu vzniklých. Správcem osobních údajů je G SERVIS CZ, s.r.o., se sídlem Tiskařská 10/257, 108 00 Praha 10, IČ: 26226367, osobní údaje nebudou bez souhlasu objednatele (popř. subjektů údajů) poskytovány jiným správcům.