Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Granada, rodinný dům


Projekt rodinného domu Granada - foto

Základní parametry domu

dispozice5+KK
zastavěná plocha92,0 m²
obestavěný prostor620,2 m³
celková užitková plocha134,7 m²
užitková plocha přízemí66,7 m²
užitková plocha podkroví68,0 m²
výška hřebene střechy6,96 m
sklon střechy12°
orientace hl. vstupuS,SV,SZ

Konstrukční systém

Projekt rodinného domu Granada je založen na konstrukčním systému Porotherm.

Granada je moderně řešený rodinný dům, který se hodí do dvoupodlažní okolní zástavby. Je navržen na rovinatý popř. mírně svažitý pozemek. Dispozičním řešením je vhodný pro 4 člennou rodinu. Pokoje jsou umístěny v druhém nadzemním podlaží, jsou tak přirozeně odděleny od denní části domu.

Vojtěch Carda
samostatný projektant rodinného domu Granada
Telefon: 236 160 333


Pokud chcete poradit s vhodnými úpravami domu nebo k němu máte jakýkoliv dotaz, zeptejte se nás a my Vám odpovíme! Stačí vyplnit jednoduchý formulář.


Ověření

Osobní údaje objednatele (popř. osob jednajících za objednatele) poskytnuté objednatelem při uzavření smlouvy nebo zaslání objednávky budou poskytovatelem zpracovávány pro účel uzavření a plnění smlouvy a pro účel oprávněných zájmů správce, a to po dobu trvání smluvního vztahu a po jeho ukončení po dobu do úplného splnění všech práv a povinností z tohoto smluvního vztahu vzniklých. Správcem osobních údajů je G SERVIS CZ, s.r.o., se sídlem Tiskařská 10/257, 108 00 Praha 10, IČ: 26226367, osobní údaje nebudou bez souhlasu objednatele (popř. subjektů údajů) poskytovány jiným správcům.