Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Rubín Plus, rodinný dům


Projekt rodinného domu Rubín Plus - foto

Základní parametry domu

dispozice5+1
zastavěná plocha141,1 m²
obestavěný prostor943,1 m³
celková užitková plocha179,0 m²
užitková plocha přízemí110,7 m²
užitková plocha podkroví68,3 m²
výška hřebene střechy7,44 m
sklon střechy35°
orientace hl. vstupuS,SV

Konstrukční systém

Projekt rodinného domu Rubín Plus je založen na konstrukčním systému Porotherm.

Rubín Plus je dům větší velikostní kategorie, je vhodný do nízké okolní zástavby. Dům je vhodný pro rovinatý, popř. mírně svahovitý pozemek. Pokoj v přízemí lze využít jako pracovnu, nebo jako pokoj pro hosty. Noční část domu je osazena do podkroví.V domě je navržena garáž s dílnou s možností úložného prostoru nad garáží.
Doporučené úpravy: projekt v zrcadlovém obraze, pro užší pozemky je možno realizovat dům bez garáže, na místo šatny v poschodí je možno umístit samostatné WC, dům je možno podsklepit.

Ing. Ota Štork
samostatný projektant rodinného domu Rubín Plus
Telefon: 236 160 333


Pokud chcete poradit s vhodnými úpravami domu nebo k němu máte jakýkoliv dotaz, zeptejte se nás a my Vám odpovíme! Stačí vyplnit jednoduchý formulář.


Ověření

Osobní údaje objednatele (popř. osob jednajících za objednatele) poskytnuté objednatelem při uzavření smlouvy nebo zaslání objednávky budou poskytovatelem zpracovávány pro účel uzavření a plnění smlouvy a pro účel oprávněných zájmů správce, a to po dobu trvání smluvního vztahu a po jeho ukončení po dobu do úplného splnění všech práv a povinností z tohoto smluvního vztahu vzniklých. Správcem osobních údajů je G SERVIS CZ, s.r.o., se sídlem Tiskařská 10/257, 108 00 Praha 10, IČ: 26226367, osobní údaje nebudou bez souhlasu objednatele (popř. subjektů údajů) poskytovány jiným správcům.