Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Siesta, rodinný dům


Projekt rodinného domu Siesta - foto

Základní parametry domu

dispozice5+1
zastavěná plocha85,75 m²
obestavěný prostor512,9 m³
celková užitková plocha110,5 m²
užitková plocha přízemí56,6 m²
užitková plocha podkroví53,9 m²
výška hřebene střechy7,18 m
sklon střechy38°
orientace hl. vstupuS,SZ

Konstrukční systém

Projekt rodinného domu Siesta lze objednat v těchto variantách konstrukčních systémů:
Porotherm, YTONG.

Siesta je dům menší velikostní kategorie, je vhodný pro rovinatý, popř. mírně svažitý pozemek. Pokoj v přízemí lze využít také jako pracovnu, noční část domu je osazena do podkroví.
Doporučené úpravy: projekt v zrcadlovém obraze, možnost přístavby garáže na levé straně objektu, dům je možno podsklepit.

Ondřej Nesnídal
samostatný projektant rodinného domu Siesta
Telefon: 236 160 333


Pokud chcete poradit s vhodnými úpravami domu nebo k němu máte jakýkoliv dotaz, zeptejte se nás a my Vám odpovíme! Stačí vyplnit jednoduchý formulář.


Ověření

Osobní údaje objednatele (popř. osob jednajících za objednatele) poskytnuté objednatelem při uzavření smlouvy nebo zaslání objednávky budou poskytovatelem zpracovávány pro účel uzavření a plnění smlouvy a pro účel oprávněných zájmů správce, a to po dobu trvání smluvního vztahu a po jeho ukončení po dobu do úplného splnění všech práv a povinností z tohoto smluvního vztahu vzniklých. Správcem osobních údajů je G SERVIS CZ, s.r.o., se sídlem Tiskařská 10/257, 108 00 Praha 10, IČ: 26226367, osobní údaje nebudou bez souhlasu objednatele (popř. subjektů údajů) poskytovány jiným správcům.