Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Vermont 4, rodinný dům


Projekt rodinného domu Vermont 4 - foto

Základní parametry domu

dispozice4+1
zastavěná plocha92,74 m²
obestavěný prostor618,5 m³
celková užitková plocha140,15 m²
užitková plocha přízemí75,5 m²
užitková plocha podkroví64,65 m²
výška hřebene střechy8,63 m
sklon střechy35°
orientace hl. vstupuV,SV,V,JV

Konstrukční systém

Projekt rodinného domu Vermont 4 je založen na konstrukčním systému Porotherm.

VERMONT 4 o dispozičním schématu 4+kk má ideální čtvercový půdorys (cca 9,6x 9,6m) pro umístění na téměř jakýkoliv pozemek. Vše je optimalizováno pro užívání 4 člennou rodinnou. Obývací pokoj má nadstandardní plochu 45m2 s prosvětlením okny ze třech fasád domu a prostorem pro pohodlné umístění jídelního stolu pro 6 osob. Pracovní plocha v kuchyni je přisvětlena pásovým oknem mezi pracovní deskou a horními skříňkami.

Vojtěch Carda
samostatný projektant rodinného domu Vermont 4
Telefon: 236 160 333


Pokud chcete poradit s vhodnými úpravami domu nebo k němu máte jakýkoliv dotaz, zeptejte se nás a my Vám odpovíme! Stačí vyplnit jednoduchý formulář.


Ověření

Osobní údaje objednatele (popř. osob jednajících za objednatele) poskytnuté objednatelem při uzavření smlouvy nebo zaslání objednávky budou poskytovatelem zpracovávány pro účel uzavření a plnění smlouvy a pro účel oprávněných zájmů správce, a to po dobu trvání smluvního vztahu a po jeho ukončení po dobu do úplného splnění všech práv a povinností z tohoto smluvního vztahu vzniklých. Správcem osobních údajů je G SERVIS CZ, s.r.o., se sídlem Tiskařská 10/257, 108 00 Praha 10, IČ: 26226367, osobní údaje nebudou bez souhlasu objednatele (popř. subjektů údajů) poskytovány jiným správcům.