Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Champion, rodinný dům


Projekt rodinného domu Champion - foto

Základní parametry domu

dispozice5+1
zastavěná plocha167,6 m²
obestavěný prostor930,0 m³
celková užitková plocha219,8 m²
užitková plocha přízemí113,5 m²
užitková plocha podkroví106,3 m²
výška hřebene střechy7,6 m
sklon střechy35°
orientace hl. vstupuV,JV,J

Konstrukční systém

Projekt rodinného domu Champion je založen na konstrukčním systému Porotherm.

Champion je dům větší velikostní kategorie, vhodný pro rovinatý, popř. mírně svahovitý pozemek. Pokoj v přízemí lze využít také jako pracovnu, noční část domu je osazena do podkroví. Garáž je navržena s otevřeným krovem pro možné uložení věcí, pro uložení věcí lze využít také prostor nad podkrovím domu.
Doporučené úpravy: projekt v zrcadlovém obraze, nad garáží lze zřídit půdičku, výstavbu domu lze rozdělit na dvě etapy - schodiště a podkroví v druhé etapě, dům je možno podsklepit.

Ing. Michal Vodička
samostatný projektant rodinného domu Champion
Telefon: 236 160 333


Pokud chcete poradit s vhodnými úpravami domu nebo k němu máte jakýkoliv dotaz, zeptejte se nás a my Vám odpovíme! Stačí vyplnit jednoduchý formulář.


Ověření

Osobní údaje objednatele (popř. osob jednajících za objednatele) poskytnuté objednatelem při uzavření smlouvy nebo zaslání objednávky budou poskytovatelem zpracovávány pro účel uzavření a plnění smlouvy a pro účel oprávněných zájmů správce, a to po dobu trvání smluvního vztahu a po jeho ukončení po dobu do úplného splnění všech práv a povinností z tohoto smluvního vztahu vzniklých. Správcem osobních údajů je G SERVIS CZ, s.r.o., se sídlem Tiskařská 10/257, 108 00 Praha 10, IČ: 26226367, osobní údaje nebudou bez souhlasu objednatele (popř. subjektů údajů) poskytovány jiným správcům.