Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Meridian, bungalov


Projekt bungalovu Meridian - foto

Základní parametry bungalovu

dispozice5+1
zastavěná plocha154,24 m²
obestavěný prostor780,0 m³
celková užitková plocha125,1 m²
užitková plocha přízemí125,1 m²
výška hřebene střechy5,23 m
sklon střechy25°
orientace hl. vstupuS,SV,SZ

Konstrukční systém

Projekt bungalovu Meridian je založen na konstrukčním systému Porotherm.

Meridian je rodinný bungalov s pěti pokoji a kuchyňským koutem. Je ideální volbou pro všechny, kteří touží po plnohodnotném rodinném bydlení bez chození do schodů.
Obývací prostor osvětlují nejenom střešní a francouzská okna, ale také atypické trojúhlenikové okno umístěné v štítu domu.
Dům je vhodný pro 4 až 6 člennou rodinu.

Ing. Michal Vodička
samostatný projektant bungalovu Meridian
Telefon: 236 160 333


Pokud chcete poradit s vhodnými úpravami bungalovu nebo k němu máte jakýkoliv dotaz, zeptejte se nás a my Vám odpovíme! Stačí vyplnit jednoduchý formulář.


Ověření

Osobní údaje objednatele (popř. osob jednajících za objednatele) poskytnuté objednatelem při uzavření smlouvy nebo zaslání objednávky budou poskytovatelem zpracovávány pro účel uzavření a plnění smlouvy a pro účel oprávněných zájmů správce, a to po dobu trvání smluvního vztahu a po jeho ukončení po dobu do úplného splnění všech práv a povinností z tohoto smluvního vztahu vzniklých. Správcem osobních údajů je G SERVIS CZ, s.r.o., se sídlem Tiskařská 10/257, 108 00 Praha 10, IČ: 26226367, osobní údaje nebudou bez souhlasu objednatele (popř. subjektů údajů) poskytovány jiným správcům.