Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Úpravy projektu rodinného domu


Individuální změny v projektu jsou naší specialitou

Líbí se Vám některý z našich projektů rodinných domů, ale rádi byste u některého nějakou úpravu? Společně najdeme řešení drobných, ale i větších úprav. Je jen na Vás, jestli se stavíte osobně nebo nám zavoláte na naši infolinku.


Klientské změny

Klientskými změnami rozumíme drobné úpravy ve vybrané části projektové dokumentace...

Zobrazit

Úpravy typové projektové dokumentace

Úprava projektu ve všech částech projektové dokumentace...

Zobrazit

V případě, že budete provádět změny až během samotné výstavby, nabízíme zapracování těchto změn do projektové dokumentace před dokončením stavby jako ZMĚNU STAVBY PŘED DOKONČENÍM.

Vzhledem k tomu, že požadované změny z důvodů statických a architektonických lze uskutečnit pouze v omezené míře, je potřebné změny konzultovat osobně nebo telefonicky. Volejte zákaznickou linku 236 160 333 nebo nám Vaše požadavky na zpracování zašlete e-mailem na adresu gservis@gservis.cz popř. poštou na adresu centrály. Následně Vás budeme kontaktovat, projednáme s Vámi rozsah změn a posoudíme jejich proveditelnost. Cenu za vypracování změn a termín dodávky s Vámi dohodneme v závislosti na rozsahu úprav projektu.

Dovolte, abychom Vám nabídli také osobní či telefonickou bezplatnou konzultaci s odborníky, kteří Vám rádi pomohou s výběrem vhodného domu, případně posoudí požadované změny. Konzultaci si můžete sjednat na zákaznické lince 236 160 333.


Zeptejte se