Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Individuální pasivní rodinné domy


Vaše sny dotažené k dokonalosti 

Individuální projekty G SERVIS vám mohou za stále přijatelné peníze přinést dům, který je od základů šitý na míru vašim představám. Při jejich zpracování jsou zohledněny specifické nároky na bydlení a složitost pozemku spolu se zásadami projektování pasivních domů.

INDIVIDUÁLNÍ PROJEKT JE PRO VÁS TO PRAVÉ, POKUD HLEDÁTE PROJEKTY, KTERÉ:

  • respektují specifický pozemek 
  • jsou unikátní 
  • stoprocentně splňují vaše představy a sny
  • řeší netradiční požadavky 


SLUŽBY PRO INDIVIDUÁLNÍ PASIVNÍ RODINNÉ DOMY 

  • Architektonické studie
  • Projektová dokumentace pro stavební povolení 
  • Projektová dokumentace pro provedení stavby
  • Odborný posudek pro dotační program Nová zelená úsporám 


Naši architekti pro vás připraví architektonickou studii dle vašich požadavků kompletně ve 3D. V rámci společných konzultací upravujeme studii přímo před vámi. Nedochází tak k časovým prodlevám a ihned vidíte výsledek.
Máte možnost průchodu interiérem domu. Dům si můžete z klidu domova natáčet a prohlížet ze všech stran pomocí chytrých telefonů nebo tabletů. Individuální projekty pasivních rodinných domů zpracováváme ve všech stupních projektové dokumentace. Projektová dokumentace zároveň splňuje a obsahuje veškeré náležitosti dotačního programu Nová zelená úsporám. Chcete mít projektanta i během realizace stále na blízku? Rádi pro vás zařídíme autorský dozor během realizace.

Cena za architektonickou studii, projekt ke stavebnímu povolení včetně odborného posudku pro dotační program Nová zelená úsporám již od 95 000 Kč. Cena projektu je uvedena po odečtení dotačního příspěvku za zpracování dokumentace ve výši 35 000 Kč, který je vyplacen po realizaci domu. Cena projektové dokumentace bez dotace Nová zelená úsporám je 129 700 Kč s DPH. 

Všechny námi projektované individuální pasivní domy splňují požadavky dotačního programu Nová zelená úsporám. 

TIP:  Nabízíme vám osobní konzultaci s našimi specialisty na pasivní domy, a to jak v naší kanceláři, tak na vašem pozemku. Pro sjednání schůzky volejte na zákaznickou linku 236 160 333 nebo pište na e-mail sauer@gservis.cz.

Čtěte také...
Proč se rozhodnout pro pasivní dům
Proč jsou pasivní domy tak úsporné 
Typové pasivní rodinné domy 
Typové pasivní rodinné domy G SERVIS 
Hlavní rozdíly oproti klasickým domům 
Větrání pasivního domu 
Mýty o pasivních domech  

 

 

 


Zeptejte se