Výběr pozemku

V G SERVIS najdete projekty rodinných domů vhodné pro jakýkoli typ pozemku. Nabízíme řešení pro pozemky úzké, svažité, malé i členité. Každý z nich nese určitá specifika a pro každý z pozemků se hodí odlišné typy rodinných domů. 

Pomůžeme vám ověřit celkovou situaci a regulativy platné pro pozemek, na kterém plánujete stavět. Ukážeme vám projekty, které jsou vhodné pro pozemek, který vlastníte, nebo o jehož koupi uvažujete. Volba vhodného typu rodinného domu pro konkrétní pozemek vám ušetří spoustu času a odbíhání do slepých uliček. 

Stejně tak vám poradíme i v případě, že jste si již vyhlédli ideální projekt rodinného domu a nejste si jisti, zda volíte vhodný pozemek, který stavbu tohoto konkrétního domu umožní.

Vybíráte mezi více variantami a chcete mít jistotu správné volby? Neváhejte G SERVIS oslovit pro službu návštěvy na pozemku, případně pro telefonickou konzultaci před koupí pozemku. Poradíme vám, na co si dát při koupi pozemku pozor.

Znáte svůj pozemek opravdu dobře? Ověřte si, jaká věcná břemena se k němu váží a co to pro vás znamená. A máte dobře nastudované místní regulativy? Návštěvou místního úřadu předejdete nepříjemným překvapením. Nevíte si s tím rady?

Volejte 236 160 333
Zeptejte se