Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Financování


Hypotéka s garancí vyřízení ZDARMA

Garantujeme, že komplexní podmínky nabízené hypotéky budou výhodnější než podmínky jiné banky. Za garancí nejlepší ceny si skutečně stojíme. Pokud u jiné banky najdete výhodnější podmínky hypotéky a přijdete s jejich lepší nabídkou,VRÁTÍ VÁM G SERVIS 500 Kč Z CENY PROJEKTU DOMU!

Garantujeme nejlepší cenu za pořízení bydlení

1. GARANCE NEJLEPŠÍ CENY
Využitím našich služeb ušetříte nejen čas, ale také významnou finanční částku. Jako největší dodavatel projektových řešení v ČR jsme vám schopni zajistit opravdu nejvýhodnější hypotéku.

Naši spolupracující hypoteční poradci konkurenční nabídku posoudí* a pokud nedokážou do 30 dnů od referenční nabídky poskytnout na hypotéku lepší podmínky, tak od nás dostanete projekt ZDARMA.

* Rozhodující je úroková sazba na podepsané úvěrové smlouvě od konkurence. Smlouva musí být sepsaná na srovnatelný produkt podle stejné splatnosti, délky fixace, procenta zajištění, podílu vlastních zdrojů, možností mimořádných vkladů atd.

2. GARANCE ČERPÁNÍ HYPOTÉKY
Vůbec se nemusíte bát, že dodavatelé budou čekat na svoje peníze. S garancí čerpání hypotéky dostanou
peníze vždy včas.

V podstatě na nic nemusíte myslet a můžete být úplně v klidu. Hypoteční poradce hlídá nastavení podmínek čerpání v úvěrových smlouvách a jejich plnění tak, aby nedošlo k prodlení s čerpáním úvěru.

3. GARANCE NÁSLEDNÉHO SERVISU
Nabízíme vám nejen dlouholeté garance sazeb, ale i další péči o zákazníka. Jsme tady, abychom vám pomáhali. Pokud máte opravdu málo času, tak vás můžeme navštívit třeba v zaměstnání nebo doma a hned vyřešit jakýkoliv problém i v průběhu splácení úvěru. Naše spolupracující hypoteční poradce naleznete po celé České republice. Máme k vám prostě blízko. 

Pro více informací o garancích či ke sjednání vašeho osobního hypotečního poradce volejte zákaznickou linku 236 160 333.


NEJVÝHODNĚJŠÍ A NEJDOSTUPNĚJŠÍ
PODMÍNKY NA TRHU

  • všechna čerpání úvěru zdarma
  • garantovaná sleva na úrokové sazbě nebo poplatku
  • financování až 100 % ceny nemovitosti
  • hypoteční poradci po celé České republice
  • možnosti financování domu několika hypotečními produkty
  • minimum potřebných dokladů
  • flexibilní splácení včetně neomezených mimořádných splátek bez sankcí
  • následná péče o klienta i po vyčerpání úvěru

Zeptejte se