Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Stínicí technika, která poslechne na dotek


Vytvořte si dokonalý domov, ve kterém vás sluneční paprsky poslechnou na slovo. Stačí k tomu jen málo – využít tu pravou stínicí techniku. Takovou, jakou přináší venkovní rolety a žaluzie od společnosti ROMA.

ROMA. Tři systémy. Jedna značka

Právě venkovní rolety a žaluzie ROMA patří k tomu nejlepšímu, co na trhu se stínicí technikou najdete. A zcela právem. Využívají totiž nejen 30 let vlastních zkušeností, ale také zkušenosti a znalosti architektů a řemeslníků.

Díky tomu neustále posouvají možnosti stínicí techniky, například prostřednictvím:

Špičková stínicí technika ROMA chrání před sluncem a nežádoucími pohledy. A co je nejlepší – ušetří vám až 40 % nákladů na vytápění i za klimatizaci.

Chci stínicí techniku ROMA


Screenové rolety ROMA - hra světla a stínu.

Screenové rolety ROMA umístěné před oknem zajistí optimální klimatizaci vašich pokojů bez odloučení od okolního světa. Široký výběr barev splní každé vaše přání a díky vysoce kvalitním materiálům vás snadno ochrání před nepříznivým počasím.

Před nebo nad oknem?

Vy rozhodujete, jak by měla vypadat vaše screenová roleta! Protože existují kulaté, hranaté a zcela skryté systémy. Na jedné straně předsazené screenové rotely s hliníkovým kastlíkem jsou umístěny před oknem, takže nevznikají nepříjemné tepelné mosty. Na druhé straně jsou nadokenní screenové rolety s kastlíky z polyuretanové pěny rovnou společně s oknem osazeny do stavebního otvoru.

Protisluneční systémy ROMA:

 • Maximální ochrana proti slunci s maximálním rozlišením barev.
 • Letní světlo bez žáru.
 • Dálkové ovládání pro lepší pohodlí.
 • Odráží až 70 % slunečního záření.
 • Špičkový moderní textil.
 • Jedna textilní roleta, různé tkaniny

Vybrat screenovou roletu


Žaluzie ROMA s lamelou CDL. Inovace v pohodlí a designu.

Seznamte se s novinkou značky ROMA. Venkovní žaluzie s lamelou Comfort & Design nabízí pro každou místnost a každou aktivitu vždy optimální intenzitu denního světla. Zabrání nepříjemnému přímému světlu a nadměrnému přehřívání místnosti, když potřebujete pracovat, anebo zajistí tmu, když si chcete během dne trochu odpočinout. Díky zesílené konstrukci lamely ROMA CDL chrání žaluzie před sluncem a zvědavými pohledy dokonce i ve větru.

Žaluzie ROMA CDL odradí každého zloděje. Při zavření lamel vzniká před oknem neprůhledná stěna a speciálně vyvinuté vodicí lišty činí žaluzii kompletně neprůhlednou. Integrovaná pojistka proti nadzvednutí navíc zajistí důležitý pocit bezpečí.

ROMA s lamelou Comfort & Design:

 • plynulá regulace denního světla
 • perfektní světlo v každou denní dobu
 • vyšší odolnost proti větru
 • pojistka proti nadzvednutí, která odrazuje zloděje
 • neprůhledné dokonce i ze strany

Zvolit CDL lamelu


Bachl, spol. s r. o.

Skupina BACHL je známá generacemi pro inovativní vývoj, řešení, systémy a komponenty v řadě specializovaných oblastí stavebního průmyslu. V oblasti výplní stavebních otvorů máme v České republice více než 15 let zkušeností. V oblasti stínicí techniky spolupracujeme s jedničkou na německém trhu, firmou ROMA. Rolety, žaluzie a textilní rolety ROMA nabízejí víc, než jen pouhou ochranu před sluncem. Můžete ovlivňovat atmosféru a klima v místnosti, bezpečnost a energetickou efektivnost Vašeho domu. Důležité je i estetické hledisko. To vše je klíčem k úspěchu.

Bohumilice 70
384 81 Čkyně
Tel.: 388 303 220
E-mail: okna@bachl.cz
www.bachl-okna.cz


Zeptejte se